شرکت هواپیمایی حامل آلمان لوفت هانزا با 10 میلیارد دلار بسته نجات دولتی موافقت می کند – RT Business News

پس از چند هفته “مذاکرات فشرده” بین برلین و شرکت پرچمدار آلمان لوفت هانزا ، توافق نامه ای درمورد 9 میلیارد یورو کمک مالی برای دولت حاصل شده است.

به عنوان بخشی از این معامله ، دولت 20 درصد سهام در لوفت هانزا و همچنین یک باند قابل تبدیل به ارزش پنج درصد به همراه یک سهم را در اختیار خواهد گرفت. این امر به برلین اجازه می دهد تا از سهامداری اقلیت جلوگیری کند تا از خط هوایی در مقابل تصرف در امان بماند.

این بسته همچنین شامل یک وام 3 میلیارد یورویی (3.27 میلیارد دلار) به شرکت هواپیمایی و همچنین دو صندلی تعیین شده از سوی دولت در هیئت نظارت خواهد بود. همچنین این شرایط ممکن است شامل شود “چشم پوشی از پرداخت سود سهام آینده و محدودیت های مربوط به پاداش مدیریت ،” لوفت هانزا هفته گذشته گفت.

خبر مرتبط  ایران برای تقویت نفوذ ژئوپلیتیکی خود در حال ساخت یک شبکه انرژی عظیم است - RT Business News

شرکت هواپیمایی خواستار کمک به دولت برای تأمین توان پرداخت خود در میان بیماری همه گیر Covid-19 شد که منجر به 90 درصد ناوگان آن شد. مدیر عامل شرکت کارستن اسپهر گفت لوفت هانزا ساعت یک میلیون یورو (حدود 1.08 میلیون دلار) از دست می داد و روبرو بود “بزرگترین چالش” از تاریخ 65 ساله خود

خبر مرتبط  گوگل و فیس بوک در مبارزه با اتهامات دولت به پیمان مخفی برای تقلب در بازار تبلیغات آنلاین همکاری خواهند کرد - گزارش - RT Business News
همچنین در rt.com
ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح قبل از همه گیر برمی گردد – IATAاین شرکت گفت ، تنها در ماه مارس ، درآمد بیش از 1.4 میلیارد دلار کاهش یافته است و افزود که کاهش هزینه ها فقط می تواند باشد “جبران جزئی” خسارت وارده در طول سه ماهه گروه لوفت هانزا صاحب خطوط هوایی کم هزینه Eurowings و Germanwings و همچنین شرکت های هواپیمایی اتریش ، بروکسل ایرلاینز و SWISS و شرکت های هواپیمایی Edelweiss است.

طبق گزارش ها ، لوفت هانزا و کمیسیون اروپا در حال بحث و گفتگو در مورد کدام گزینه هایی هستند که در آن فرودگاههای لوفت هانزا باید به عنوان چاره ای برای اطمینان از رقابت مانع از کمک هزینه شوند.

خبر مرتبط  روس ها به دلیل محدودیت سفرهای بین المللی بیشتر در تعطیلات داخلی هزینه می کنند - RT Business News

براساس روزنامه تجارت هندلزبلات ، آنگلا مرکل صدراعظم روز دوشنبه گفت دولت آلمان اجازه نخواهد داد کمیسیون اروپا لوفت هانزا را از اسلاتهای ارزشمند برخاستن و فرود در فرودگاههای فرانکفورت و مونیخ محروم کند. “ما اجازه نخواهیم داد که این اتفاق بیفتد” او گفت ، با هشدار به بروکسل که وجود دارد “مبارزه سخت” در پیش.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید