شرکت هواپیمایی بزرگ روسیه می گوید ، سفر هوایی بین المللی ممکن است در اواسط تابستان از سر گرفته شود – RT Business News

از آنجا که همه گیر کرونا ویروس تقریباً تمام سفرهای جهان را متوقف کرده است ، شرکت هواپیمایی Aeroflot پرچم روسیه گفت که در بهترین سناریو ، پروازهای بین المللی می توانند در ماه ژوئیه از سر گرفته شوند.

“مشخص کردن زمان دقیق پروازها تا کنون دشوار است اما هنگام بررسی بهترین پیش بینی ها … ترافیک بین المللی ممکن است در اواسط تابستان شروع به بازیابی کند.” یولیا اسپویواکووا سخنگوی آئروفلوت به تلویزیون روسیا 24 گفت.

نماینده گفت ، حتی وقتی بیشتر خطرات ناشی از بیماری همه گیر خطرناک در پشت ما باشد ، شرکت ها می توانند برخی از قوانین پرواز را تغییر دهند. به عنوان مثال ، ممکن است مجبور شوند فاصله خاصی را بین مسافران حفظ کنند. شرکت هواپیمایی روسیه همچنین قصد دارد تا زمانی که لازم باشد ضد عفونی شدید هواپیماهای خود را انجام دهد.

روسیه پروازهای بین المللی را به جز کسانی که شهروندان روسی را در 27 مارس به خانه برمی گردانید ، متوقف کرد ، زیرا تعداد بیشتری از مردم این کشور و پس از آن با بیماری کرونا تشخیص داده شدند. از روز دوشنبه ، بیش از 145000 نفر به این ویروس آلوده شده اند و 1،356 نفر در کشور جان باخته اند.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی هواپیمایی پرچم آلمان ، لوفت هانزا ، در "مذاکرات فشرده" برای کمک به دولت برای ماندن در معرض خطر قرار دارد - RT Business News

خطوط هوایی جهانی متحمل خسارات گسترده ای شده اند و برخی از آنها حتی با شروع حملات همه گیر ، حتی از بین رفته اند. با تمام وجود ناوگان زمینی ، عده ای شروع به قطع نیروی کار خود کردند و هزاران خلبان و خدمه کابین را بدون شغل رها کردند.

خبر مرتبط  Credit Suisse می گوید همه گیری Covid-19 خسارت جزئی به شرکت های بزرگ هند وارد می کند ، اما تلفات سنگینی را برای فقرا وارد می کند - RT Business News

اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) پیشتر هشدار داده بود که شیوع Covid-19 منجر به درآمد گمشده 314 میلیارد دلار برای حاملان خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید