شرکت هواپیمایی بزرگ روسیه می گوید ، سفر هوایی بین المللی ممکن است در اواسط تابستان از سر گرفته شود – RT Business News

از آنجا که همه گیر کرونا ویروس تقریباً تمام سفرهای جهان را متوقف کرده است ، شرکت هواپیمایی Aeroflot پرچم روسیه گفت که در بهترین سناریو ، پروازهای بین المللی می توانند در ماه ژوئیه از سر گرفته شوند.

“مشخص کردن زمان دقیق پروازها تا کنون دشوار است اما هنگام بررسی بهترین پیش بینی ها … ترافیک بین المللی ممکن است در اواسط تابستان شروع به بازیابی کند.” یولیا اسپویواکووا سخنگوی آئروفلوت به تلویزیون روسیا 24 گفت.

نماینده گفت ، حتی وقتی بیشتر خطرات ناشی از بیماری همه گیر خطرناک در پشت ما باشد ، شرکت ها می توانند برخی از قوانین پرواز را تغییر دهند. به عنوان مثال ، ممکن است مجبور شوند فاصله خاصی را بین مسافران حفظ کنند. شرکت هواپیمایی روسیه همچنین قصد دارد تا زمانی که لازم باشد ضد عفونی شدید هواپیماهای خود را انجام دهد.

روسیه پروازهای بین المللی را به جز کسانی که شهروندان روسی را در 27 مارس به خانه برمی گردانید ، متوقف کرد ، زیرا تعداد بیشتری از مردم این کشور و پس از آن با بیماری کرونا تشخیص داده شدند. از روز دوشنبه ، بیش از 145000 نفر به این ویروس آلوده شده اند و 1،356 نفر در کشور جان باخته اند.

خبر مرتبط  "معادن طلا در حال حاضر به معنای واقعی کلمه MINI های GOLD هستند" ، پیتر شیف به Boom Bust به RT می گوید - اخبار تجاری RT

خطوط هوایی جهانی متحمل خسارات گسترده ای شده اند و برخی از آنها حتی با شروع حملات همه گیر ، حتی از بین رفته اند. با تمام وجود ناوگان زمینی ، عده ای شروع به قطع نیروی کار خود کردند و هزاران خلبان و خدمه کابین را بدون شغل رها کردند.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار انرژی به Boom Bust - RT Business News گفت ، پایان کار آمیختگی ایالات متحده از آنجایی که می دانیم احتمالاً اجتناب ناپذیر است

اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) پیشتر هشدار داده بود که شیوع Covid-19 منجر به درآمد گمشده 314 میلیارد دلار برای حاملان خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید