شرکت های نفتی کوچکتر روسیه غول های انرژی را از بالای رتبه بندی WWF محیطی بیرون می کشند – RT Business News

شرکت های نفت و گاز روسیه شفافیت بالاتری را در اطلاعات زیست محیطی نشان داده اند ، زیرا شرکت های کوچک در رتبه بندی سالانه صندوق جهانی حیات وحش روسیه و مشاور انرژی Creon موقعیت های رهبری را به دست می آورند.

“برای اولین بار در طول هفت سال گذشته با سطح بی سابقه ای از شفافیت شرکت های نفت و گاز در پوشش حوادث و شرایط اضطراری مواجه هستیم” گزارش می خوانید.

رتبه ای که از سال 2014 منتشر شده است هجده شرکت انرژی روسیه را با تولید سالانه بیش از دو میلیون تن ارزیابی می کند.

خبر مرتبط  دولت ایالات متحده می خواهد ملک چند میلیون دلاری هنگ کنگ را بفروشد زیرا وضعیت ویژه شهر را باطل می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
OPEC + سرانجام در مورد کاهش تولید نفت 2021 به توافق رسیدامسال ، این رتبه بندی همچنین شامل چهارده شرکت از قزاقستان و آذربایجان است که سالانه 0.5 و 0.1 میلیون تن نفت و گاز تولید می کنند. شرکت Zarubezhneft با کنترل دولت روسیه که در خارج از روسیه کار می کند ، برنده ترین صورتحساب و پس از آن بزرگترین شرکت های خصوصی انرژی این کشور Surgutneftegas و لوک اویل ساخالین انرژی و اگزون نفتگاس ، که زیرمجموعه شرکت چند ملیتی اکسون موبیل ایالات متحده است ، به صورت خصوصی اداره می شود ، پنج کشور برتر را تشکیل می دهد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر Covid-19 به کاهش رکورد تولید گازهای گلخانه ای دامن می زند - RT Business News

گزارش ها حاکی است که براساس مقایسه و ارزیابی عینی مسئولیت زیست محیطی و مدیریت شرکت ها ، برای کمک به مصرف کنندگان و بانک ها در اولویت قرار دادن محصولات یک شرکت خاص و ارزیابی ریسک های مختلف شرکت ها ، از جمله ریسک های معتبر ، آغاز شده است.
همچنین در rt.com
پکن 1100 کیلومتر از خط لوله گاز طبیعی روسیه و چین را راه اندازی کردخبر مرتبط  بازار LNG "IMPLODING" است - RT Business News

براساس WWF روسیه ، هدف اصلی این گزارش ، ترویج استفاده موثر از منابع هیدروکربن ، حفاظت از محیط زیست و اقدامات تجاری مسئولانه اجتماعی در روسیه بود.

طبق تجزیه و تحلیل سال 2020 ، غول انرژی تحت کنترل دولت روسیه گازپروم برای بیشترین افزایش افشای اطلاعات و شفافیت مشخص شده است. این شرکت به رتبه هشتم در رتبه بندی منتقل شد ، که نسبت به سال گذشته دو رتبه بالاتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید