شرکت های نفتی مجبور به مذاکره مجدد در معاملات یا خطر از دست دادن آن شدند – RT Business News

سقوط قیمت نفت خریداران بالقوه میادین نفتی و گازی را مجبور می کند تا معاملات مجدد را امتحان کنند یا در غیر این صورت تمام آنها را رها کنند.

در تاریخ 20 آوریل ، بنچمارک نفت خام West Texas Intermediate نه تنها زیر صفر سقوط نکرد ، بلکه به 37.63 دلار در هر بشکه رسید. این سقوط خیره کننده قیمت نتیجه یک ماه از وقایع ناگوار بود ، با شروع جهانی کاهش تقاضای نفت که از گسترش COVID-19 دامن زده شد. هنگامی که کشورهای پیشرو اوپک + عربستان سعودی و روسیه مذاکرات خود را برای تصمیم گیری درباره راهبرد مقابله با کاهش جهانی تقاضای نفت آغاز کردند ، مذاکرات به سرعت به اختلاف و سپس جنگ همه جانبه قیمت نفت تبدیل شد. این جنگ قیمتی باعث شد تا نفت زیادی به بازار عرضه شود و تقریباً در حدود 10 میلیون بشکه در روز به بازار جهانی عرضه شود. در حالی که بازارهای نفت از قلمرو منفی عقب افتاده اند ، قیمت نفت همچنان پائین است و مسائلی که باعث سقوط شده است – یک بیماری همه گیر جهانی ، یک گلوت عظیم نفت و کمبود شدید در ظرفیت ذخیره سازی نفت – همچنان ادامه دارد. این گزارش به برخی از مرزهای غیرعادی نفت خام منجر شده است مقاله هشدار صادر کرد: “فروشندگان برحذر باشید: سقوط قیمت موجب می شود تا معاملات نفت و گاز متوقف شود.”
همچنین در rt.com
چرا سقوط بازار نفت منفی شد؟ Max Keizer در RT با قیمت پایین و رکورد پایین سیستم بانکی رکورد خود را به دست می آوردخبر مرتبط  سهام ژاپن از اخبار استعفای نخست وزیر شینزو آبه کاسته شد - RT Business News

سقوط قیمت نفت به پایین ترین نرخ 21 سال باعث شده است که خریداران بالقوه میادین نفتی و گازی سعی کنند معاملات را با قیمت های بالاتر تجدید نظر کنند و اولین نمونه هایی از این دست است که فروشندگان مجبور شده اند دست خود را مجبور کنند. به گزارش رویترز ، “وقتی اکثر شرکت های نفتی بودجه ، سود سهام و سرمایه های کلانی را برای حفظ وجه نقد کاهش می دهند ، فروشندگان با یک انتخاب دشوار بین شیرین کردن معامله یا خطر از دست دادن آن در کل مواجه هستند.”

این گزارش به عنوان مثال Premier Oil ، یک شرکت نفتی مستقل مستقر در انگلستان است که در یک نقطه سخت قرار دارد (حتی می توانید بگویید که آنها بیش از یک بشکه هستند) در مورد معامله در انتظار دارایی در دریای شمال است. پریمیر اکنون به دنبال قیمت ارزان تر از 625 میلیون دلار است که قبلاً توافق کرده اند برای پرداخت دارایی های خود بپردازند. و آنها تنها نیستند. به گزارش رویترز ، “Energean با خرید 700 میلیون دلاری از ادیسون همین کار را انجام می دهد.” تحلیلگر حقوق صاحبان نفت و گاز آل استنتون از رویال بانک کانادا به خبرنگاران گفت که این موارد بخشی از روند است که در آن “صنعت نفت در حال بازنگری در” پیشنهادهای قبل از coronavirus “(قبل از میلاد) خود است ، و ما اعلامیه های شرکت های دیگر را پیش بینی می کنیم زیرا آنها دوباره قیمت گذاری می کنند یا دوباره معاملات قبلی را اعلام می کنند.”

در حالی که برخی از شرکت ها به دنبال تخفیف در معامله هایی هستند که قبلاً آنها را امضا کرده بودند ، اما برخی دیگر کاملاً از آنها دور می شوند. در این ماه ، supermajor فرانسوی توتال خرید دارایی های Occidental Petroleum در غنا را لغو کرد ، و این باعث شد تا بخشی از قراردادهای گسترده این شرکت فرانسوی با ایالات متحده Occidental جلوه کند. این شرکت بیانیه ای را در مورد این تصمیم منتشر کرد که استناد می کند “فضای خارق العاده بازار و عدم دیدی که گروه با آن روبرو است.”
همچنین در rt.com
شرکت های نفتی ایالات متحده تولید را بسیار سریعتر از حد انتظار کاهش می دهندخبر مرتبط  روسیه اکنون بیش از 96٪ از بدهی های ایالات متحده را رها کرده است - RT Business News

بسیاری از معاملات که در جدول باقی مانده اند در آینده نزدیک در معرض خطر قرار دارند اما تعدادی از مذاکرات موفق نیز صورت گرفته است. “Hilcorp Energy و شرکت خصوصی HitecVision با مالکیت تجاری BP و Total به ترتیب در روند نزول فعلی قیمت نفت مجدداً معاملات مجدد را توافق کردند.” گزارش رویترز ، قبل از نقل قول یک بانکدار صنعت که می گوید ، “فروشندگان ، به ویژه بزرگان ، مطمئناً بسیار سازنده بوده اند.”

در حالی که این همه خبر بد برای معاملات نفت نیست ، چشم انداز آینده برای آینده نزدیک بسیار تاریک است. حتی هنگامی که بازارها شروع به عقب نشینی می کنند ، مسیری طولانی و بی ثبات است که ما به سمت رکود سال های طولانی پیش می رویم. از آنجا که بسیاری از شرکت های نفتی قبلاً اعلام ورشکستگی یا خاموش کردن تعداد زیادی از چاه ها ، ما در حال جستجوی راهی طولانی برای بهبود هستند. گفته می شود ، بسیاری از امیدواران صنعت وجود دارند که می گویند کاهش تعداد شرکت های نفتی و چاه های فعال وعده قیمت بالای نفت را هنگام بازگشت تقاضا می دهد.

خبر مرتبط  واردات نفت چین با پر شدن فضای ذخیره سازی در حال کاهش است - RT Business News

توسط هالی زارمبا برای Oilprice.com