شرکت های نفتی ایالات متحده تولید را بسیار سریعتر از حد انتظار کاهش می دهند – RT Business News

براساس محاسبات رویترز از داده های ایالتی و شرکت روز پنجشنبه ، ایالات متحده در انتظار کاهش 1.7 میلیون بشکه تولید نفت در روز است.

این رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ بود در ابتدا پیشنهاد شد در ماه آوریل ، قبل از آخرین توافق اوپک مبنی بر امضای اینکه ایالات متحده می تواند تولید نفت خود را به عنوان یک واکنش طبیعی به وخیم تر شدن شرایط بازار کاهش دهد. این بیانیه در ابتدا برای اوپک که خواستار تعهد بیشتر بزرگترین تولیدکننده و مصرف کننده نفت خام جهان بود ، به اندازه کافی خوب نبود.

“خوب ، من فکر می کنم اتوماتیک است. زیرا آنها در حال برش هستند. منظورم این است که ، اگر نگاه کنید ، آنها در حال کاهش هستند. چون این بازار است این تقاضا است این عرضه و تقاضا است. آنها در حال کاهش هستند ، و خیلی جدی بر می گردند ، “ رئیس جمهور آمریکا ترامپ اوایل ماه گذشته در یک نشست مطبوعاتی گفت.

خبر مرتبط  استاد می گوید پیش بینی ریکاوری سریع چین ممکن است بیش از حد به پایان رسیده باشد ، پروفسور RT Business's Boom Bust - RT Business News

اوپک + سرانجام موافقت کرد که تولید را با 9.7 میلیون بشکه در روز کاهش دهد – رقم برجسته ای که به طور قابل توجهی بزرگتر از کاهش قبلی اوپک در سالهای اخیر است. متحدان غیر اوپک آن که در این توافق با اوپک همکاری داشتند متعهد شدند 10 میلیون بشکه در روز کاهش یابد.

خبر مرتبط  کل اقتصاد آمریکا فقط نمای ای برای پولشویی است. - گزارش Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريباً 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهدوزیر انرژی ایالات متحده ماه گذشته گفت كه وزارت انرژی آمریکا انتظار دارد كه تولید در ایالات متحده تا پایان سال بین دو تا سه میلیون بشكه در روز سقوط كند – به نظر می رسد كه این كاهشها حتی سریعتر از آنچه انتظار می رفت وزارت امور خارجه است.

نیاز به کاهش تولید بیشتر آشکار شد زیرا ایالات متحده تقریباً تمام فعالیت ها را در تلاش برای صاف کردن منحنی عفونت هایی که سعی در برهم زدن سیستم مراقبت های بهداشتی کشور داشتند ، خاموش کرد. با این وجود ، بخش اعظم اقتصاد و تقاضای فلج شده – و به همین ترتیب ، صنعت نفت و گاز خود که سوخت آن اقتصاد را در پی دارد ، بیکار کرده است.

خبر مرتبط  کلیسای انگلیس تمام سهام اکسون موبیل را تخلیه می کند - اخبار تجاری RT

بیشتر بخوانید: رنج های شیل تازه آغاز شده است

کاهش تولیدکنندگان آمریکایی ممکن است به دنبال خاموش کردن ناامیدی اوپک و روسیه باشد ، به ویژه که ابراز نارضایتی خود مبنی بر اینکه ایالات متحده از تولیدکنندگان خود برای جلوگیری از تولید نیاز ندارد. از این گذشته ، صنعت شیل ایالات متحده از دورهای قبلی کاهش اوپک سود زیادی کسب کرده است.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com