شرکت می گوید احداث خط لوله گاز Nord Stream 2 به پایان رسیده است – RT Business News

Nord Stream 2 AG ، شرکتی که پروژه بزرگی برای انتقال گاز روسیه به اروپا مدیریت می کند ، روز دوشنبه اعلام کرد که ساخت خط لوله 2.6 کیلومتری خط لوله گاز در آبهای آلمان به پایان رسیده است.

آژانس مطبوعاتی آلمان dpa گزارش داد ، این شرکت گفت که کار در منطقه اقتصادی انحصاری آلمان را به پایان رسانده و اکنون آماده انتقال به مرحله بعدی است.
همچنین در rt.com
با آغاز پروژه خط لوله روسیه و آلمان ، ایالات متحده بار دیگر شرکت های اروپایی را تهدید به تحریم Nord Stream 2 می کندخبر مرتبط  بیت کوین مجموعه ای از اوج های جدید در همه زمان ها را تعیین می کند ، و در مسیر خود تا 35000 دلار ثابت است - RT Business News

پیش بینی می شود تکمیل خط لوله در سال آینده ، زمانی در اواسط ژانویه ادامه یابد. این شرکت در حال قرار دادن دو رشته موازی لوله های گاز ، این بار در منطقه انحصاری اقتصادی دانمارک است.

Nord Stream 2 AG گفت که هرگونه اعلامیه بعدی اعلام خواهد شد “در زمان مناسب” و این شرکت “نمی توان فاش کرد” جزئیات بیشتر

خبر مرتبط  بازار جهانی تلفن های هوشمند در سال 2020 تقریبا 9 درصد کاهش می یابد - گزارش - اخبار کسب و کار RT

ساخت پروژه بخش Nord Stream 2 در آلمان در 11 دسامبر از سر گرفته شد و علی رغم تهدیدهای تحریم از طرف وزارت خارجه آمریکا ادامه یافت.

روز دوشنبه ، وزیر امور خارجه آلمان ، هایکو مااس گفت که برلین “موقعیت خود را در Nord Stream 2 تغییر نخواهد داد” علی رغم تغییر مدیریت پیش بینی شده در واشنگتن – با حضور تیم جو بایدن که تا حد زیادی انتظار می رود سیاست کنونی فشار ضد روسیه ادامه یابد.

خبر مرتبط  تسلا پس از "ایمن ترین اتومبیل ساخته شده تا کنون" شکسته است و مغز استاد آسیب دیده - RT Business News
همچنین در rt.com
“در مورد حاکمیت اروپا صحبت نکنید”: وزیر امور خارجه گفت: برلین پیشنهادات ایالات متحده را انجام نمی دهد و موضع خود را در مورد Nord Stream 2 تغییر نمی دهداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!