شرکت فناوری پس از مشاوره ماسک بیش از 1100٪ افزایش می یابد زیرا سرمایه گذاران گیج شده سهام اشتباهی را انباشته می کنند – RT Business News

در حالی که مدیرعامل تسلا میلیونرهای برخی از طرفداران وفادار خود را ساخته است ، این بار پیشنهاد توئیتر او برای استفاده از سیستم عامل Signal ظاهرا میلیون ها نفر را به یک شرکت غیر مرتبط فرستاده است ، که سهام آن طی دو روز 1،100٪ افزایش یافته است.

در اوایل هفته جاری ، الون ماسک ، ثروتمندترین فرد کره زمین ، پس از اینکه واتس اپ به کاربران خود گفت اطلاعات شخصی خود را با فیس بوک به اشتراک بگذارند ، گفت که مردم باید به یک برنامه پیام رمزگذاری شده کوچکتر به نام Signal روی بیاورند. شرکتی که میلیاردر از آن استفاده می کرد به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی فعالیت می کند ، اما یک موفقیت وجود دارد.

یک معامله ثابت با نام مشابهی وجود دارد – Signal Advance. این شرکت متمرکز بر توسعه برنامه های کاربردی برای فناوری های نوظهور است و حدود 5 سال در هر سهم زیر یک دلار معامله می کرد.

خبر مرتبط  روسیه از کشورهای همکار BRICS دعوت می کند DOLLAR US DUMLAR را به نفع تجارت ارزهای ملی DUMLAR DUMLAR کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
ایلان ماسک پیچ و خم بیت کوین خود را فاش می کند و با علاقه مندان به رمزنگاری از طریق توییت های متخلخر به هم می زندسهام آن تقریباً در حدود 60 سنت از روز پنجشنبه معاملات خود را آغاز کرد ، اما به وضوح توئیت ماسک علاقه سرمایه گذاران به آن را افزایش داد. در پایان روز ، تقریباً 530 درصد افزایش یافت و در روز جمعه بیش از 90 درصد افزایش یافت. بنابراین تنها در مدت دو روز سهام آن از 60 سنت به 7.19 دلار رسید و سقف بازار آن را از 55 میلیون دلار به تقریبا 660 میلیون دلار رساند.

خبر مرتبط  با از بین رفتن اقتصاد ایالات متحده از سال 2008 ، تنها چیزی که برای فدرال رزرو باقی مانده است چاپ تریلیون دلار بدهی است - Keizer Report - RT Business News

خود پلتفرم پیام رسان به این اشتباه آشکار اشاره کرده است. “قابل درک است که مردم می خواهند در رشد رکورد سیگنال سرمایه گذاری کنند ، اما این ما نیستیم” توسعه دهندگان در توییتر نوشتند ، نمودار را ضمیمه رشد سهام Signal Advance می کنند.

با این وجود ، به نظر می رسد که برخی از توصیه های ماسک به درستی پیروی کردند ، زیرا سیگنال به رتبه اول فروشگاه های برنامه در چندین کشور رسید.

خبر مرتبط  تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از koronavirus بهبود نمی یابد - Moody's - RT Business News

وال استریت با این نوع اشتباهات غریبه نیست. وقتی حدود دو سال پیش سرویس ویدیویی معروف Zoom برای IPO ثبت درخواست کرد ، برخی از معامله گران آن را با یک شرکت کوچک چینی به نام Zoom Technologies اشتباه گرفتند. قبل از آنکه معامله گران به اشتباه خود پی ببرند ، سهام اخیر 50،000 درصد افزایش یافت. همین اتفاق در هنگام انتشار عمومی توییتر در سال 2013 رخ داد. سرمایه گذاران به نوعی آن را با خرده فروش Tweeter Home Entertainment Group مخلوط کردند و سهام خود را بیش از 1000 درصد افزایش دادند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید