شرکت فناوری روسی Yadro از بازار چین برای ذخیره سازی داده های داخلی فراتر از Huawei در چین – RT Business News

در یک مطالعه جدید نشان داده شده است که بازار سیستم های ذخیره سازی داده های روسیه در سه ماه اول سال 2020 با وجود همه گیر کرو ویروس ، از رشد سریع برخوردار بوده و به توسعه دهنده داخلی Yadro اجازه می دهد از غول فناوری چینی هواوی پیشی بگیرد.

براساس تحقیقات IDC که توسط رسانه های روسی نقل شده ، میزان تحویل سیستم های ذخیره داده در روسیه در سه ماهه اول سال 99.64 میلیون دلار بوده است. این 37.9 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

خبر مرتبط  با رشد تعداد جهانی پرونده های Covid-19 ، بازارهای سهام از ترس انسداد بیشتر سقوط می کنند - RT Business News

میخائیل لبدف ، مدیر برنامه IDC ، گفت كه این بخش با وجود تأثیر منفی بیماری همه گیر Covid-19 همچنان به شکوفایی خود ادامه داد و افزود که این شرکت تحقیقاتی تقاضای پایدار از مشاغل را می بیند.
همچنین در rt.com
هواوی از سامسونگ به عنوان برترین سازنده تلفن های هوشمند جهانی پیشی گرفت – گزارشدر همین حال ، شرکت روسی Yadro ، بخشی از گروه X Holding IT ، رهبر بازار شده است. از نظر پولی ، این میزان 18.6 درصد سهم را در بازار سیستم های ذخیره سازی خارجی ، 0.2 درصد بیشتر از هواوی داشت که در سه ماهه قبلی در صدر این لیست قرار داشت. شرکت فناوری روسی نزدیک به 65 درصد از سیستم های ذخیره داده را تحویل داد. Hewlett Packard Enterprise (HPE) و NetApp و هیتاچی ژاپن در رده های پنجم جدول قرار گرفتند.

خبر مرتبط  با بسته شدن اوپک + در معاملات کاهش تولید رکورد ، قیمت نفت سقوط کرد - RT Business News

Yadro در طراحی و توسعه محصولات سرور و ذخیره سازی برای بارهای کاری شرکت متمرکز شده است. در پایان سال گذشته ، این شرکت از نظر پولی چهار درصد از رقیب چینی خود عقب بود اما در حال حاضر از نظر حجم از سایر شرکت ها پیشی گرفته بود.
همچنین در rt.com
دولت آمریكا برنامه 5G مداخله در بازار را برای شکستن تسلط بر هواوی چین در نظر داردخبر مرتبط  اقتصاددان کهنه کار استفان روچ (اقتصاد دان) کهنه کار - استفان روچ - اقتصاد خبره

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید