شرکت اروپایی در مواجهه با تحریم های ایالات متحده از پروژه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه خارج شد – RT Business News

آخرین تمدید اقدامات تنبیهی که توسط کاخ سفید علیه خط لوله انتقال گاز طبیعی روسیه به آلمان انجام شد ، یکی از تأمین کنندگان فرعی را مجبور به ترک پروژه کرد.

Det Norske Veritas – Germanischer (لوید 9 دی ان وی GL) ، که تجارت وی با مدیریت ریسک و تضمین کیفیت گره خورده است ، گفت که تحت تهدید تحریم های ایالات متحده مجبور است کار در پروژه را متوقف کند.
همچنین در rt.com
ایالات متحده تحریم ها را علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه گسترش می دهد“وزارت امور خارجه ایالات متحده توضیحات جدیدی را در مورد قانون حفاظت از امنیت انرژی اروپا (PEESA) منتشر کرده است. طبق دستورالعمل های جدید ، کارهای بیشتر DNV GL در زمینه نظارت بر کشتی ها و تجهیزات درگیر در پروژه Nord Stream 2 تحت تحریم تلقی می شود. “ این شرکت نروژی-آلمانی گفت ، تأکید کرد که ارائه خدمات را که ممکن است تحت PEESA قرار گیرند متوقف کرده است.

خبر مرتبط  کارشناس ارز رمزنگاری شده به RT's Keizer Report گفت: بیت کوین دلار آمریکا را به عنوان واحد حساب جهانی تجارت جابجا می کند - RT Business News

این شرکت وظیفه نظارت و صدور گواهینامه آزمایش و آماده سازی تجهیزات را که توسط کشتی ها هنگام ساخت خط لوله زیر آب استفاده می شود ، انجام داد. همچنین بعد از اتمام پروژه انتظار می رفت که این شرکت گواهی امنیت آتش سوزی اعطا کند.

در همین حال ، آخرین بخش باقی مانده Nord Stream 2 از طریق آبهای سرزمینی دانمارک می گذرد. مطابق مقررات آژانس انرژی دانمارک (DEA) ، Nord Stream 2 AG ، شرکت تابعه گازپروم روسیه که پروژه را اجرا می کند ، می تواند هر شرکت دیگری را برای نظارت و صدور گواهینامه کار درگیر کند.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust گفت: آمریكا با انفجار بدهی ملی بیشتر شبیه یونان می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
با آغاز پروژه خط لوله روسیه و آلمان ، ایالات متحده بار دیگر شرکت های اروپایی را تهدید به تحریم Nord Stream 2 می کندخط لوله روسیه به یک محل اختلاف واقعی کاخ سفید تبدیل شده است. پس از تلاش های ناموفق متعدد برای منصرف ساختن شرکت های اروپایی از کار در پروژه ، سرانجام ایالات متحده این شرکت را وارد عملی کرد که گفته می شود هدف آن محافظت از اروپا در برابر وابستگی به انرژی روسیه است. در همان زمان ، واشنگتن قصد دارد فروش گاز مایع آمریکایی (LNG) به مصرف کنندگان اروپایی را افزایش دهد.

خبر مرتبط  بازارهای جهانی پس از مثبت شدن تست ترامپ برای Covid-19 - RT Business News سقوط می کنند

خط لوله جدید که به منظور افزایش تأمین گاز طبیعی ارزانتر روسیه به آلمان و سایر کشورهای اروپایی با 55 میلیارد متر مکعب در سال طراحی شده است ، در حال حاضر در دریای بالتیک در حال اتمام است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید