شرمندگی از ثروت؟ جف بزوس رکورد ثروت خود را در برابر بدبختی کورو ویروس شکسته است – RT Business News

به لطف عملکرد بازار سهام این شرکت ، جف بزوس بنیانگذار آمازون ثروتمندتر می شود تا هفته. پس از افزودن 10 میلیارد دلار دیگر به ثروت خود در هفت روز ، ارزش خالص او به 183 میلیارد دلار صعود جدید رسیده است.

کلاه بازار آمازون به دلیل بسته شدن بازارهای روز چهارشنبه پس از سهام غول فناوری و تجارت الکترونیکی نزدیک به سه درصد افزایش یافت و به رکورد 3،081 دلار در هر سهم ، نزدیک به 3/4 تریلیون دلار رسید. این مقام پیشرو بزوس را در رده بندی جهانی میلیاردرهای هر دو بلومبرگ و فوربس تضمین کرد ، با این که دومی گفت که او بالاترین ارزش خالص خود را که در نزدیک به چهار دهه به ثبت رسیده است برخوردار می کند.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده تحت خرد شدن بدهی و افزایش قدرت چین رو به زوال است - ری دالیو - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
حدود 2 بیلیون نفر ممکن است به دلیل بیماری همه گیر ، ظرف دو ماه آینده شغل خود را از دست دهندبزوس اکنون ارزش بیش از تولید ناخالص ملی اکثر کشورها را دارد. براساس داده های بانک جهانی ، میلیاردر اکنون ثروتمندتر از قزاقستان ، ثروتمندترین پنج کشور آسیای میانه است و جمعیتی بالغ بر 18 میلیون نفر دارد. ثروت بزوس نیز در حال صعود به تولید ناخالص داخلی قطر است که سال گذشته 183.5 میلیارد دلار بود.

خبر مرتبط  'BIGGEST BUBBLE EVER' در بازار سهام ایالات متحده ممکن است ظاهر شده باشد اما هنوز بدترین وضعیت در انتظار نیست - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

خبرهایی مبنی بر اینکه جف بزوس ثروتمندتر از همیشه شده است با هشتگ #RIPJeffBezos که روز چهارشنبه در رسانه های اجتماعی منتشر می شود همزمان شده است. اگرچه چند میلیاردر زنده و خوب است ، کاربران توییتر پیام های جعلی تسلیت را به همراه تصاویر شخصیت های کارتونی ، افراد طاس دار یا افراد مشهور با هشتگ منتشر کردند.

تجارت الکترونیکی در اکثر کشورها در سراسر جهان در حال رشد است. با مراجعه مردم به خرید آنلاین ، فروش آمازون در سه ماهه اول بیش از 26 درصد به 75.5 میلیارد دلار افزایش یافت ، و این بیش از انتظارات وال استریت بود. با این حال ، هشدار از شرکت هشدار داد که ممکن است به دلیل افزایش هزینه های مربوط به کوروی ویروس ، اسلاید سود آنلاین Behemoth در همان مدت سقوط کند.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده می تواند به 20٪ برسد ، و انتظار می رود نزدیک به 2 میلیون ادعا - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید