شادترین مکان روی زمین؟ فقط اگر شما باب ایگر باشید! دیزنی دست از پرداخت 100000 کارگر در حالیکه بالاترین میزان اجرای دستمزد کوچک است می برد – RT Business News

شرکت والت دیزنی اعلام کرده است که تقریباً نیمی از نیروی کار خود را در این هفته متوقف خواهد کرد. پارک ها و هتل های تم دیزنی تقریباً پنج هفته در اروپا و آمریکا بسته شده اند که به دلیل تعطیلی Covid-19 در سراسر جهان است.

با توجه به فایننشال تایمز ، پرداخت بیش از 100،000 از اعضای به اصطلاح “بازیگران” به شرکت کمک می کند تا 500 میلیون دلار در ماه صرفه جویی کند. دیزنی گفت که این کار مزایای مراقبت های بهداشتی کاملی را برای کارمندان شاغل در مرخصی بدون حقوق فراهم می کند و از کارمندان آمریکایی خود خواسته است تا از طریق بسته محرک 2 دلاری کروناویروس 2 دلاری برای مزایای دولت درخواست کنند.

خبر مرتبط  آژانس سازمان ملل هشدار می دهد که جهانگردی جهانی با بدترین رکورد مواجه است - RT Business News

دیزنی لند و دیزنی ورلد ماه گذشته به دلیل شیوع بیماری درهای خود را بستند. رئیس اجرایی شرکت باب ایگر دستمزد پایه سالانه خود را 3 میلیون دلار برای این سال داد. کل غرامت وی ​​برای سال مالی اخیر 47.5 میلیون دلار بود ، از جمله پاداش نقدی و جوایز سهام. کاهش دستمزد حدود شش درصد از کل درآمد ایگر است.

خبر مرتبط  واردات نفت چین با پر شدن فضای ذخیره سازی در حال کاهش است - RT Business News
همچنین در rt.com
پسران ، پسران ، پسران: دیزنی به اتهام کمبود کارمندان زن شکایت کرددر همین حال ، برخی از اعدام کنندگان دیزنی از اینکه لازم است قراردادهای جدید “موقت” امضا کنند ، مبلغی را تا 30 درصد و بدون تاریخ پایان کار کاهش می دهند ، عصبانی هستند. طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، معاونان رئیس جمهور در دیزنی معمولاً بین 150 تا 200 هزار دلار مبلغ پایه دریافت می كنند ، در حالی كه اعدام های ارشد اغلب 700000 دلار یا بیشتر درآمد دارند.

خبر مرتبط  ایالات متحده 2 میلیارد دلار برای واکسن Covid-19 به Pfizer و BioNTech پرداخت می کند - RT Business News

دیزنی سال گذشته نزدیک به 7 میلیارد دلار درآمد عملیاتی از پارک ها ، تجارب و محصولات تجاری خود داشته و تقریبا نیمی از کل سود عملیاتی را تشکیل داده است. ثروت سایت آنلاین پخش شرکت دیزنی پلاس بسیار بهتر شده است ، با بیش از 50 میلیون مشترک در عرض 5 ماه از زمان راه اندازی آن.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید