سیتی گروپ هشدار می دهد که دلار آمریکا اگر بیدن رئیس جمهور شود ، احتمالاً بیشتر ضعیف می شود – RT Business News

استراتژیست های بانک خصوصی سیتی پیش بینی می کنند ، ارز ایالات متحده حتی با کاهش خطرات ژئوپلیتیک پس از انتخابات ریاست جمهوری همچنان ضعیف خواهد شد و بسته محرک بعدی می تواند کوچکتر از حد انتظار باشد.

آنها گفتند ، حتی در صورت پیروزی توسط جو بایدن ، نامزد دموکرات ، که این دولت می تواند عدم اطمینان در سیاست تجارت بین المللی را کاهش دهد ، پیش بینی می شود که این ضعف بیشتر ضعیف شود.

“پیروزی برای رئیس جمهور منتخب بایدن به معنای بازگشت به حاکمیت متعارف تر است. به عنوان استان رئیس جمهور ، منجر به تغییر عمده ای در نحوه اجرای سیاست خارجی خواهد شد. اتحاد دوباره برمی گردد. تاکتیک های مذاکره “اول تهدید تعرفه” پایان می یابد ، “ دیوید بیلین ، مدیر ارشد سرمایه گذاری بانک ، و استیون ویتینگ ، استراتژیست سرمایه گذاری و اقتصاددان ارشد ، در یادداشتی که توسط CNBC مشاهده شد ، نوشتند.

خبر مرتبط  زیمبابوه با دو ده سال پس از گرفتن اراضی خشونت آمیز دوران موگابه ، قرارداد جبران خسارت را با کشاورزان سفید پوستان امضا کرد - RT Business News
همچنین در rt.com
در صورت پیروزی بایدن ، بازارهای نوظهور می توانند هجوم وجه نقد را ببینند – Standard Charteredبه گفته تحلیلگران ، این امر به سود بسیاری از بازارهای مالی جهان به ویژه در بازارهای نوظهور خواهد بود.

“شاید بیشترین وضوح پس از انتخابات مربوط به تجارت جهانی باشد. سیاست خارجی ایالات متحده بدون تشدید تهدیدات تعرفه ای ، وارد مرحله قابل پیش بینی تری خواهد شد. ما شاهد کاهش دلار آمریکا و افزایش بازارهای نوظهور به احتمال زیاد هستیم. “ آنها گفتند.

شاخص دلار آمریكا ، كه یورو در برابر سبدی از همتایان خود را دنبال می كند ، در روز جمعه به 92.456 كاهش یافت ، كه پایین ترین سطح از 2 سپتامبر است. در میان پیش بینی های آخر هفته مبنی بر احتمال یافتن بایدن برای پیروزی در ایالات متحده ، دلار در روز دوشنبه به شدت به غواصی ادامه داد و به حدود 92.162 رسید. انتخابات ریاست جمهوری.
همچنین در rt.com
دلار را رها کنید: گلدمن هشدار داد ارز ایالات متحده ممکن است سقوط کنددر معاملات روز سه شنبه آسیا ، دلار با واکسن Pfizer coronavirus امیدوار است که در 92.813 معامله شود ، که هنوز هم پایین تر از سطح 94 است که در اوایل ماه جاری دیده شد.

در همین حال ، ارزهای آسیایی در چند روز گذشته تقویت شدند ، در حالی که یوان چین در خارج از کشور روز دوشنبه به بالاترین سطح 28 ماهه رسید و با افزایش ارزش بیشتری به آخرین معامله در 6.61 در برابر دلار آمریکا در صبح سه شنبه رسید. به گزارش رویترز ، ین ژاپن در روز جمعه در برابر یورو به 8 ماهه 103.18 رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید