سوپرمارکت های انگلیس هشدار دادند که با افزایش ترس از عدم توافق Brexit ، مواد غذایی را پس انداز کنند – گزارش – RT Business News

از آنجا که به نظر می رسد دور دیگری از گفتگوها بین انگلیس و اتحادیه اروپا در بن بست به پایان می رسد ، گفته می شود وزرای انگلیس به خرده فروشان هشدار داده اند که از ترس کمبودهای احتمالی در صورت برجام بدون توافق ، ذخیره مواد غذایی را آغاز کنند.

به گزارش ساندی تایمز ، دولت به سوپرمارکت ها و تأمین کنندگان دارو ، دستگاه های پزشکی و واکسن ها گفته است که کالاهای شش هفته را در مکان های امن در انگلستان ذخیره کنند.

بنا بر گزارش ها ، نخست وزیر بوریس جانسون در صورت عدم تصمیم انگلیس برای عدم توافق ، برنامه ریزی را کنترل خواهد کرد و برای تهیه پاسخ ریاست کمیته عملیات خروج را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش ساندی تلگراف ، وزرای هیئت دولت در حال برنامه ریزی برای كمك به 10 میلیارد پوند برای كمك به صنایعی هستند كه بیشترین آسیب را خواهند دید. گزارش شده است که بسته کمک شامل معاملات گوسفندان ، ماهیگیران ، خودروسازان و تامین کنندگان مواد شیمیایی است.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا تصمیم دارد که فناوری بزرگ ایالات متحده را با مالیات دیجیتال بخورد تا به کمک مالی برای بهبود اقتصادی Covid-19 باشد - RT Business News

انگلیس در 31 ژانویه 2020 رسماً اتحادیه اروپا را ترک کرد ، در حالی که تمام مزایای تجاری و اقتصادی را تا 31 دسامبر سال جاری که دوره انتقال برای خروج از اتحادیه اروپا به پایان می رسد ، حفظ کرد. با این حال ، لندن و بروکسل هنوز باید اختلاف نظرها را در مورد چندین موضوع حل کنند ، از مهمترین موضوعات حقوق ماهیگیری ، سطح کمک های دولتی برای شرکت ها و سازوکار حل اختلاف برای نظارت بر هرگونه معامله است.

انتظار می رود Brexit بدون معامله در آستانه توافق منجر به اخلال در شود زیرا تأمین کنندگان انگلیس به دلیل تعرفه های اتحادیه اروپا قفل می شوند. در همان زمان ، طبق یک گزارش ، بدون توافق Brexit به اقتصاد اروپا آسیب می رساند ، و باعث ایجاد مشکلات در مرزها و ایجاد هرج و مرج از طریق زنجیره های تأمین در سراسر منطقه یورو و فراتر از آن می شود.

خبر مرتبط  'BIGGEST BUBBLE EVER' در بازار سهام ایالات متحده ممکن است ظاهر شده باشد اما هنوز بدترین وضعیت در انتظار نیست - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید