سود EasyJet کاهش می یابد زیرا بحران ویروس کرونا ، سفرهای جهانی را با مشکل روبرو می کند – اخبار تجاری RT

شرکت حمل و نقل بودجه انگلستان EasyJet روز سه شنبه گفت که درآمد این شرکت 52.9 درصد از سال گذشته کاهش یافته است و به 3 میلیارد پوند (4 میلیارد دلار) رسیده است ، زیرا همه گیر Covid باعث توقف صنعت سفر جهانی شده است.

به دلیل سفارشات در خانه ، سیاست های قرنطینه و سایر محدودیت های مربوط به Covid ، تعداد مسافران نیز در مدت مشابه 50 درصد غرق شده بودند. این شرکت هواپیمایی گفت که انتظار دارد حدود سه درصد از ظرفیت برنامه ریزی شده خود را در سه ماه آخر سال 2020 پرواز کند.

خبر مرتبط  چین می تواند نوکیا و اریکسون را در واکنش به ممنوعیت اتحادیه اروپا در مورد هواوی - RT Business News - تحریم کند

یوهان لوندگرن ، مدیرعامل EasyJet گفت که علی رغم اوضاع دردسرساز این شرکت ، این شرکت در مسیر بهره مندی از مرحله بازیابی قرار دارد. “ما همچنین جذابیت مارک را از نظر اعتمادی که برای مشتریان ایجاد می کند می دانیم و همچنین ارزش پولی را که ارائه می دهیم پایه خوبی را ارائه می دهد و با بهبودی به شدت باز خواهیم گشت.” لوندگرن به CNBC گفت ، افزود: “هرچه این محدودیت های سفر بیشتر باشد ، در واقع تقاضای متراکم را افزایش می دهد.”
همچنین در rt.com
British Airways ، EasyJet و Ryanair از دولت انگلیس به دلیل قوانین قرنطینه با “فاقد مدرک علمی” شکایت کردندخبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News

طبق گزارش EasyJet ، ظرف 24 ساعت از تصمیم دولت انگلیس برای حذف قرنطینه اجباری برای افرادی که در اواخر ماه اکتبر از جزایر قناری می رسند ، فروش طی 5 روز 876 درصد افزایش یافته است.

لوندگرن همچنین اشاره کرد: “اخبار مربوط به واکسن واقعا خوب است و من فکر می کنم واقعاً به تقویت تقاضا و اعتماد به نفس مردم برای برنامه ریزی های آینده برای سفر کمک خواهد کرد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  دزدان دریایی نفتی دارای یک کانون مورد علاقه جدید - RT Business News