سهام هند با افزایش واکسیناسیون و چشم انداز اقتصادی باعث افزایش احساسات می شود – RT Business News

راه اندازی یک برنامه واکسیناسیون سراسری ، همراه با گزارش های بسیار مثبت در مورد درآمد سه ماهه غول های فناوری هند ، سهام هند را به بالاترین رکورد رسانده است.

S&P BSE Sensex از ساعت 06:02 به وقت گرینویچ 0.65 درصد پیشرفت کرده و به 49993/76 رسیده بود ، در حالی که شاخص NSE Nifty 50 0.6 درصد صعود داشت. پس از آنکه مشاوره فناوری چند ملیتی کشور ، تاتا ، گزارش سود سه ماهه را اعلام کرد که انتظارات را شکست داده و رشد دو رقمی را برای سال مالی بعدی پیش بینی کرد ، هر دو شاخص با عملکرد قوی شرکت های فناوری آغاز شده اند. سهام آن 3.5 درصد رشد کرد و به بالاترین رکورد جدید رسید.

خبر مرتبط  UBS به سرمایه گذاران توصیه می کند پول را به عنوان طلا در مقابل عدم اطمینان اقتصادی در طلا قرار دهند - RT Business News
همچنین در rt.com
با ورود سرمایه گذاران به بازارهای در حال ظهور ، ورودی های خارجی سهام هند را به اوج جدید می رسانددر همین حال ، هر دو شرکت مشاوره تجاری چند ملیتی Infosys و شرکت فناوری اطلاعات Wipro بیش از دو درصد صعود کردند.

با کاهش 0.3 درصدی روپیه در برابر دلار آمریکا ، بازده اوراق قرضه 10 ساله دولتی با 5 واحد پایه افزایش به 5.92 درصد رسید.

خبر مرتبط  نروژ در حال غرق شدن در بانک غول پیکر خود برای نبرد با بحران Covid-19 - اخبار تجاری RT

این رشد توسط سرمایه گذاران خارجی صورت گرفت ، که در میان نشانه های بهبود در اقتصاد ، حتی با تولید ناخالص داخلی این کشور در مسیر بدترین انقباض سالانه از دهه 1950 ، در سهام هند قرار گرفتند.
همچنین در rt.com
اشتهای هند برای طلا رشد می کند زیرا قیمت فلزات در کمترین قیمت چند ماهه آویزان می شودعلاوه بر این ، دولت هند از برنامه ریزی برای آغاز واکسیناسیون گسترده علیه Covid-19 به زودی در این هفته خبر داده است. این کشور پس از ایالات متحده ، دومین بالاترین میزان آلودگی به کوید 19 را در جهان ثبت کرده است.

خبر مرتبط  بیش از نیمی از صنعت فرانسه پس از خاموش شدن Covid-19 دوباره شروع به کار کردند - وزارت دارایی - اخبار تجاری RT

“نتایج سه ماه دسامبر امیدوار کننده به نظر می رسد و با بهبود اقتصاد افزایش یافته است. شروع محرک واکسیناسیون برای احساسات مثبت است و در سطح جهانی ادامه دارد. “ دون چوكسی ، استراتژیست در KRChoksey Investment Managers ، در بمبئی ، به بلومبرگ گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید