سهام علی بابا پس از برخورد چین با انحصارها ، سر می خورد – RT Business News

سهام غول اینترنت علی بابا تا هشت درصد کاهش یافت و منجر به فروش فن آوری در هنگ کنگ در روز دوشنبه شد ، در میان تحقیقات در حال انجام توسط تنظیم کننده های ضد انحصاری چین.

سهام پلت فرم خرید چینی Meituan 5.3 درصد غواصی کرد ، در حالی که فناوری چند ملیتی Tencent 4.8 درصد سقوط کرد. شاخص گسترده تر Hang Seng Tech 4.33 درصد کاهش یافت.

علی رغم تصمیم شرکت برای افزایش برنامه پیشنهادی خرید سهام ، که سهام او در این سه ماهه آغاز شده بود ، قیمت سهام علی بابا زیان های قبلی را افزایش داد و به پایین ترین سطح از اوایل ژوئیه سقوط کرد. روز یکشنبه ، خرده فروش آنلاین اعلام کرد قصد دارد خرید مجدد سهام را از 6 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار افزایش دهد و خرید را تا سال 2022 تمدید کند.

خبر مرتبط  انگلستان با بیش از 20٪ تولید ناخالص داخلی تولید ناخالص اقتصادی اروپا را رنج می برد - RT Business News
همچنین در rt.com
ده ایالت آمریكا از گوگل به دلیل تبانی با فیس بوك برای جعل بازار تبلیغات آنلاین شكایت می كنندهفته گذشته ، سهام این شرکت در ایالات متحده اندکی پس از اعلام مقامات چینی برای تحقیق در مورد غول الکترونیکی به عنوان بخشی از سرکوب گسترده ضد انحصاری شرکت های فناوری ، 13 درصد افت کرد.

خبر مرتبط  دهلی نو می گوید چین هند را به تجارت تبعیض آمیز متهم می کند ، پکن گفت که پکن باید در مورد شفافیت خود تأمل کند - RT Business News

طبق ادار State امور تنظیم مقررات بازار ، بهترین ناظر بازار کشور ، علی بابا به دلیل “انتخاب یکی از دو” سیاست ادعایی برای فروشنده خود برای تحت فشار قرار ندادن کالاهای خود در خدمات رقیب.

گروه مورچه وابسته به علی بابا برای جلسه نظارتی در بانک مرکزی چین با آژانس های ناظر بر اوراق بهادار ، بانک و بیمه احضار شد. به این شرکت که پیش از مدت ها پیش عرضه اولیه آن به طور ناگهانی در اوایل سال جاری متوقف شده بود ، دستور داد تجارت خود را اصلاح کند.

خبر مرتبط  Covid-19 ممکن است باعث عمیق ترین بحران اقتصادی "در طول زندگی ما" شود - رئیس WTO - اخبار تجارت RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید