سهام توییتر پس از ممنوعیت دائمی حساب Trump از سوی شرکت خراب شد – RT Business News

سهام توئیتر روز دوشنبه پس از اعتراضات خشونت آمیز هفته گذشته حامیان وی در کپیتول هیل ، بیش از یازده درصد سهام توئیتر کاهش یافت.

حسابی که توسط ترامپ از روزهای اول حضور خود در دفتر بیضی شکل مورد استفاده قرار گرفت ، 88 میلیون کاربر آن را دنبال کردند و کانال مورد نظر رئیس جمهور برای اظهارنظر در مورد موضوعات روز و برقراری ارتباط با منتخبان خود بود.

“پس از بررسی دقیق توییت های اخیر از حسابrealDonaldTrump و زمینه پیرامون آنها – به طور خاص نحوه دریافت و تفسیر آنها در توییتر و خارج از آن – ما حساب را به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت برای همیشه معلق کردیم ،” هفته گذشته توییتر در یک پست وبلاگی گفت.

خبر مرتبط  تقاضای نفت تا سال 2022 به طور کامل بهبود نخواهد یافت - IHS Markit - RT Business News
همچنین در rt.com
Pinterest در جدیدترین تصفیه های Big Tech از رئیس جمهور آمریکا با محتوای “نفرت انگیز” طرفدار ترامپ برخورد می کنداین تصمیم مهم پس از تجمع هفته گذشته در حمایت از ترامپ که در حالی که کنگره برای تأیید نتایج انتخابات رأی می داد ، با هجوم به پایتخت پایان یافت ، پایان یافت. این شورش منجر به مرگ پنج نفر از جمله یک افسر پلیس شد.

خبر مرتبط  هند و تحریم قوانین و تعرفه های شدیدتر در واردات چین در میان ردیف مرزها - RT Business News

اندکی پس از ممنوعیت ، ترامپ از یک حساب جداگانهPOTUS ، که مربوط به دفتر رئیس جمهور است و حدود 33 میلیون پیرو دارد ، توئیتی ارسال کرد. با این حال ، این شرکت توییت های وی را حذف کرد. حساب های مشاور امنیت ملی سابق مایکل فلین و سیدنی پاول ، وکیل ترامپ نیز از توییتر پاک شد.

خبر مرتبط  فدرال رزرو باید "یک سوزن روایت" بخورد زیرا Covid-19 ایالات متحده را به "دو اقتصاد موازی" تقسیم می کند - خودی سابق بانک فدرال برای Boom Bust
همچنین در rt.com
آن سال 1992 بود یا ‘1984’؟ متنفران ترامپ از هالیوود می خواهند تا ظاهر کیمئو رئیس جمهور را از خانه تنها 2 حذف کنددر همین حال ، فیس بوک و چندین سیستم عامل جزئی با پیروی از توئیتر ، حساب های ترامپ را در سیستم عامل های خود ممنوع کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید