سهام ایالات متحده سقوط می کند که داو جونز در افتتاحیه بیش از 500 امتیاز کاهش می یابد – RT Business News

وال استریت روز سه شنبه با شاخص های اصلی سهام ایالات متحده به شدت روبرو شده است. این سقوط در حالی رخ داد که در اثر ترس از اینکه مخازن ذخیره نفت خام از فضا در حال خنک شدن هستند ، قیمت نفت همچنان خرد می شود.

میانگین صنعتی داو جونز پس از زنگ افتتاح بیش از 500 امتیاز یا دو درصد کاهش یافت. کامپوزیت Nasdaq در حدود 150 نقطه یا نزدیک به دو درصد کاهش یافت ، در حالی که شاخص S&P 500 حدود 1.7 درصد از دست داد.

این خسارتها در اثر سقوط تاریخی قیمت معیار نفت خام ایالات متحده West Texas Intermediate (WTI) است و قیمت قراردادهای آتی مه در روز دوشنبه به 37.63 دلار در هر بشکه بسته می شود. در حالی که قیمت این قرارداد در روز سه شنبه افزایش یافت و به طور خلاصه بالای صفر معامله شد ، اما دوباره سقوط کرد به – 5 دلار در هر بشکه.

خبر مرتبط  مقامات می گویند که توافقنامه تجارت بین ایالات متحده و چین هنوز زنده است و با وجود تشدید تنش ها ، پیشرفت می کند - RT Business News

معیار بین المللی Brent از آشفتگی بازار خلاص نشد و از پایین ترین سطح از سال 2001 در روز سه شنبه سقوط کرد. معاملات آتی برنت برای تحویل ماه ژوئن معاملات زیر 20 دلار در هر بشکه بود.
همچنین در rt.com
قیمت خام ایالات متحده پس از مدت کوتاهی معاملات بالای صفر ، منفی می شودافت حماسی قیمت نفت خام در اثر خاموش شدن انسداد ویروس جهانی کره ، همچنین روز سه شنبه به سهام اروپا و آسیا رسید. Nikkei و Hang Seng در ژاپن حدود دو درصد کاهش یافته اند ، در حالی که شانگهای کامپوزیت در سرزمین اصلی چین نزدیک به یک درصد سقوط کرده است. در اروپا ، FTSE انگلیس بیش از دو درصد در معاملات بعد از ظهر سقوط کرد ، در حالی که شاخص های اصلی در فرانکفورت و پاریس بیش از سه درصد کاهش یافت.

خبر مرتبط  توت فرنگی برای گسترش بیشتر رسیده است زیرا غول تجارت الکترونیکی روسیه فروش خود را در آلمان آغاز می کند - RT Business News

ناپایداری بازار همچنان شدید است زیرا تعداد عفونت های کورو ویروس هنوز در سراسر جهان رو به افزایش است و ایالات متحده با بیشترین تعداد موارد رو به رو است. از آنجا که مسافرت تقریباً کاملاً متوقف شده است و بسیاری از تأسیسات تولید بسته است ، این همهگیری تقاضا برای نفت را کاهش داده است.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust می گوید: ایالات متحده باید سریعاً محرک های بیشتری را قبل از آمدن اقتصاد تصویب کند.

عدم تقاضا برای کالاها باعث شده است که برخی از آن در تانکرها در دریا متوقف شوند ، در حالی که بیشتر مخازن ذخیره سازی دریایی تقریباً ظرفیت دارند. “یکی از مشکلاتی که ما در ایالات متحده داریم این است که همه چیز پر است.” مایک کانترل ، که به عنوان رئیس و عضو هیئت مدیره اتحاد تولید کنندگان انرژی اوکلاهما و رئیس Postwood Energy LLC است ، به RT گفت. وی اضافه کرد که یکی از بزرگترین تأسیسات ذخیره سازی جهان در کوشینگ ، اوکلاهما می تواند ظرف دو یا سه هفته از فضای خارج شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید