سهام اروپا در حالی که مرگ Covid-19 در مناطق سخت ترین ضربه آهسته است سقوط می کند – RT Business News

بازارهای سهام روز دوشنبه در اخبار مثبت مبنی بر اینکه همه گیر کوروی ویروس در برخی مناطق جهان کاهش می یابد ، بدست آمد و به سرمایه گذاران امیدوار است که تجارت جهانی از سر گرفته شود.

سهام آلمان منجر به افزایش سود اروپا می شود و شاخص DAX بیش از چهار درصد رشد می کند. CAC 40 فرانسه سه درصد افزایش یافت ، در حالی که FTSE 100 انگلیس بیش از دو درصد افزایش یافت.

بازارهای سهام نیز به شدت در سراسر آسیا افزایش یافت و در ژاپن ، استرالیا ، هنگ کنگ و کره جنوبی بالاتر شد. بازارها در سرزمین اصلی چین برای تعطیلات عمومی بسته شد.

خبر مرتبط  بیت کوین از شر همه امپراتوری ها ، از جمله آمریکایی - Max Keizer - RT Business News خلاص می شود

“مانند سایر نقاط جهان ، بازارهای مالی در حال جستجو برای هر گونه امید امیدوار هستند ،” جفری هلی ، تحلیلگر ارشد بازار آسیا و اقیانوسیه در اواندا ، به سی ان ان گفت. وی با بیان اینکه مثبت بودن می تواند زودگذر باشد ، افزود: هفته گذشته تعداد مشاغل ایالات متحده نشان داد که ویروس در حال ویروس است “ویرانی تقریبا غیرقابل تصور بر اقتصاد جهان”.
همچنین در rt.com
قفل های کورو ویروس تقریبا 30 درصد از کل اقتصاد ایالات متحده – مودی را از بین می بردخبر مرتبط  بانک های مرکزی در "ماموریت خودکشی" برای منفجر شدن "بمب پولی هسته ای" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

بهبود بازار جهانی با کاهش نرخ مرگ و میر در اسپانیا ، ایتالیا و نیویورک صورت می گیرد. رئیس جمهور دونالد ترامپ در ایالات متحده که سخت ترین کشور را به خطر انداخته است اظهار داشت که امیدوار است این کشور بتواند شاهد این امر باشد “تراز کردن” از بحران کروناویروس در برخی از مناطق که به شدت آسیب دیده است.

خبر مرتبط  تعرفه همیشه گزینه! ترامپ امیدوار است که روسیه و سعودی ها به توافق برسند که "پیمان" برای ایالات متحده عادلانه باشد زیرا پوتین به دنبال همکاری از همه طرف ها است - RT Business News

ما در انتهای تونل نور می بینیم. چیزهایی اتفاق می افتد ، “ ترامپ گفت ، هشدار داد كه هنوز ، آمریكا خواهد رسید “یک نکته وحشتناک” از نظر مرگ

در سطح جهان ، موارد کرونا ویروس نزدیک به 1300000 نفر با مرگ و میر بیش از 69،000 است. ایالات متحده بیش از 336000 آلوده دارد و بیش از 9000 نفر کشته شده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید