سهام آسیا و اقیانوسیه پس از بزرگترین سقوط وال استریت در هفته های گذشته – RT Business News

سهام استرالیا منجر به ضررهای خود در آسیا و اقیانوسیه شد ، و بیش از 3 درصد سقوط کرد زیرا بازارهای سهام عمده منطقه در روز جمعه سقوط کردند ، پس از فروش گسترده فن آوری در وال استریت.

Nikkei 225 ژاپن 1.11 درصد نزولی بسته شد و شاخص Topix نزدیک به 1 درصد کاهش یافت ، که مطابق با ضرر سایر شاخص های معیار در سایر نقاط آسیا است. به طور کلی ، گسترده ترین شاخص سهام آسیا و اقیانوسیه MSCI در خارج از ژاپن حدود 1 درصد کاهش یافت.

در چین ، کامپوزیت شانگهای تقریباً 1 درصد کاهش یافت ، در حالی که هنگ سنگ و هنگ کنگ و Kospi کره جنوبی حدود 1.5 درصد سقوط کردند.

خبر مرتبط  صادرکنندگان روسیه مانند ترس Covid-19 باعث افزایش بازار غلات شدند ، اما اکنون سبزیجات ممکن است قطعه قطعه و قطعه قطعه شوند - RT Business News
همچنین در rt.com
بازار سهام پاکستان به یکی از بهترین عملکردهای جهان تبدیل شده استبازارهای اروپا در آغاز معاملات روز جمعه روند صعودی را طی کردند و بازارهای سهام در فرانسه ، آلمان و انگلیس حدود نیم درصد رشد داشتند.

کاهش در آسیا عمدتا در سهام فناوری رخ داد ، اما فروش در توکیو ، شانگهای و هنگ کنگ به اندازه آنچه در وال استریت رخ داد چشمگیر نبود. سهام ایالات متحده ثبت شده است با میانگین صنعتی داوجونز بیش از 800 واحد ، یا 2.8 درصد ، بدترین روز آنها از ماه ژوئن است. این بزرگترین افت یک روزه از 11 ژوئن بود. S&P 500 3.5 درصد افت کرد و Nasdaq با تکنولوژی سنگین 5 درصد سقوط کرد و همه سهام فناوری ضرب و شتم کرد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر کروناویروس می تواند دو برابر بد برای جنگ جهانی باشد - جنگ جهانی - مک کینزی - RT Business News
همچنین در rt.com
داو جونز 1000 واحد افت کرد: ترامپ سرزنش فاکس نیوز در بازارهای ایالات متحده با فروش سهام سهام فناوریبرخی از تحلیلگران می گویند که آخرین افت فقط یک اصلاح پس از تجمع گسترده فناوری در طی شیوع ویروس کرونا است. حتی با ضرر و زیان روز پنجشنبه ، اپل برای سال تقریبا 65 درصد افزایش یافته است ، سهام آمازون بیش از 80 درصد رشد کرده است ، در حالی که سهام تسلا حدود 400 درصد رشد داشته است.

خبر مرتبط  تحریم های آمریکا در مورد خط لوله گاز روسیه غیرقانونی و "حمله به حاکمیت اروپا" - عضو بوندستاگ به RT - RT Business News

سهام ایالات متحده در معاملات قبل از بازار در روز جمعه مخلوط شد ، و نزدک همچنان در قلمرو منفی است. سرمایه گذاران منتظر اطلاعات مهم مشاغل ماه اوت هستند که انتظار می رود در اواخر روز منتشر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید