سنگاپور برای تبدیل شدن به برترین وارد کننده مهندسی هند ، ایالات متحده را تحت فشار قرار می دهد – RT Business News

فروش ماشین آلات صنعتی هند به سنگاپور در ماه آوریل نسبت به سال گذشته از 95 درصد به 553 میلیون دلار افزایش یافت. سنگاپور در حال حاضر وارد کننده اصلی مهندسی هند است و جایگزین ایالات متحده شده است.

طبق شورای توسعه صادرات مهندسی هند (EEPC) ، کل صادرات مهندسی این کشور ، شامل ماشین آلات صنعتی و قطعات خودرو ، در ماه آوریل و مه به دلیل همه گیر Covid-19 و تقاضای ضعیف جهانی منعقد شده است. آنها تقریباً یک چهارم کل صادرات کالاهای کشور را تشکیل می دهند.

خبر مرتبط  اعتماد هند ، غول ایالات متحده Exxon را شکست داد تا به دومین شرکت با ارزش جهان تبدیل شود - RT Business News

“سنگاپور به عنوان مقصد شماره یک برای صادرات مهندسی هند جایگزین ایالات متحده شده است.” به نقل از رویترز ، راوی سهگل ، رئیس EEPC. داده ها نشان می دهد که صادرات مهندسی به ایالات متحده در ماه آوریل 75 درصد کاهش یافته و به 222 میلیون دلار رسیده است.

در همین حال ، صادرات به چین در مقایسه با سال قبل 19 درصد رشد داشته و به 173 میلیون دلار رسیده است. کل صادرات مهندسی هند با 63.9 درصد کاهش در ماه آوریل به 2.31 میلیارد دلار از 6.4 میلیارد دلار رسید.

خبر مرتبط  کسری تجارت ایالات متحده با کاهش صادرات نفت در ماه مه رشد می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
هند از برنامه جاه طلبانه برای تبدیل شدن به قطب تولید جهانی فناوری پرده برداشتطی چند سال گذشته ، سنگاپور در بین 10 مقصد برتر برای صادرکنندگان مهندسی هند ظاهر شده است که صادرات بیش از 80 میلیارد دلار در سالهای 2018-2019 انجام شده است. این شرکت ماشین آلات برقی ، قطعات ، قطعات هواپیما و کشتی و فلز غیر آهنی وارد می کند.

خبر مرتبط  مسیر دریای قطب شمال روسیه به 32 میلیون تن در سال جاری می رسد - Rosatom - RT Business News

طبق گزارش EEPC ، بیش از پنج برابر صادرات فلز غیر آهنی به سنگاپور در ماه آوریل از سال گذشته رخ داده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید