سناتورهای آمریکایی عربستان سعودی را به جنگ علیه نفت آمریکا متهم می کنند – RT Business News

در حالی که معامله اوپک + در انتظار است ، سناتورهای آمریکایی از کشورهای نفتی مذاکرات تلفنی با مقامات سعودی برگزار کردند تا اطمینان حاصل کنند که ریاض سرانجام مشکل را “به ایجاد آن کمک کرد” – “جنگ بهای نفت” که بازار را خدشه دار می کند ، پایان می دهد.

تماس تلفنی دو ساعته به رهبری سناتورهای جمهوریخواه کوین کرامر و دن سالیوان روز شنبه ، دو روز پس از اوپک + به رهبری عربستان سعودی و روسیه اتفاق افتاد و موافقت خود را با قطع شدن 10 میلیون بشکه در روز به صورت آفلاین اعلام کرد. این توافق عظیم به منظور جلوگیری از ریزش قیمت های نفت خام و رونق بازار نفت است.
همچنین در rt.com
اوپک + برای انعقاد قرارداد برای قطع تولید تلاش می کند ، زیرا مهار روغن بشکه 10 میلیون تومانی به تصویب مکزیک استدر حالی که به نظر می رسد تلاشها برای تثبیت در ایالات متحده بسیار شایسته است ، که شرکت های نفت سنگین آن به دلیل آشفتگی بازار مورد فشار قرار گرفتند ، مقامات این شانس را برای سرزنش پادشاهی به خاطر مشکلات تولیدکنندگان آمریکایی از دست ندادند.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust - RT Business News گفت: هژمونی دلار در حال پایان است

سعودی ها سعودی ها بیش از یک ماه در جنگ با تولیدکنندگان نفت آمریکایی صرف کردند ، در حالی که سربازان ما از آنها حمایت می کردند ، قدردانی می کنیم. “ سناتور کرامر از داکوتای شمالی گفت.

کرامر و همکار جمهوریخواه سالیوان از آلاسکا در اواخر ماه مارس تصویب قانونی را برای حذف همه نیروهای و تجهیزات آمریکایی از عربستان سعودی وضع کردند. این اقدام با هدف تحت فشار قرار دادن پادشاهی برای متوقف كردن اختلافات نفتی بود كه هیچ كاهش جدیدی در انتظار نبود.

بیشتر بخوانید

“اینگونه نیست که دوستان با دوستان رفتار کنند. اقدامات آنها غیرقابل استفاده بوده و فراموش نمی شوند. اقدامات بعدی عربستان سعودی مشخص خواهد کرد که آیا مشارکت استراتژیک ما قابل نجات است ، “ وی پس از تماس با شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان ، وزیر انرژی عربستان ، معاون وزیر دفاع خالد بن سلمان و سفیر عربستان سعودی در ایالات متحده ، شاهزاده خانم ریما بنت بندر بن سلطان افزود.

سالیوان ، که به همراه کرامر در کمیته خدمات مسلح سنا قرار دارند ، همچنین گفت که تصمیم ریاض برای افزایش تولید به بیش از 12 میلیون بشکه “آشفتگی در بازارهای جهانی انرژی را به شدت تشدید کرد ،” بر درد ناشی از همه گیر کروناویروس افزوده می شود. آشفتگی همچنان بازار کار ایالات متحده را خراب کرده است “دهها هزار” اخراج شد و شرکت های انرژی مجبور شدند تعطیل شوند.

خبر مرتبط  یک شرکت اروپایی دیگر فشارهای آمریکا بر پروژه Nord Stream 2 را کاهش می دهد - رسانه ها - اخبار کسب و کار RT

“دو صد گفته چون نیم کردار نسیت. پادشاهی برای کاهش قابل توجهی تولید نفت باید اقدامات پایدار و مشخص انجام دهد و باید به زودی این کار را انجام دهد. “ او گفت.

در همین حال ، تد کروز از تگزاس ، که همچنین در این گفتگو شرکت کرده بود ، ریاض را به تلاش برای از بین بردن تولیدکنندگان نفت تگزاس با سیلاب بازار متهم کرد. “اگر می خواهید مانند دشمن ما رفتار کنید ، با شما مانند دشمن ما رفتار خواهیم کرد.” او به نقل از اخبار صبح دالاس گفت.

با این حال ، از نظر وی ، روسیه نیز مقصر این مشکلات به همراه عربستان است ، در حالی که مکزیک را نباید به دلیل عدم همکاری مقصر دانست. “مکزیک این حمله اقتصادی را به تولید کنندگان آمریکایی نکرده است. این روسیه و عربستان سعودی بودند … که به دنبال بهره برداری از این بیماری همه گیر بودند. “
همچنین در rt.com
فیچ هشدار می دهد اگر نفت و متحدان اوپک در توافق با قطع تولید توافق نکنند ، نفت می تواند زیر 10 دلار فرو رودخبر مرتبط  چین می تواند نوکیا و اریکسون را در واکنش به ممنوعیت اتحادیه اروپا در مورد هواوی - RT Business News - تحریم کند

توافق قبلی اوپک + در اوایل ماه مارس فروپاشی کرد که روسیه و عربستان سعودی در جریان مذاکرات در وین نتوانستند زمینه مشترک پیدا کنند. در حالی که ریاض اصرار بر کاهش عمیق تر تولید داشت ، مسکو می خواست آنها را مانند گذشته نگه دارد. این امر باعث می شود كه پادشاهی برای به دست آوردن سهم بازار و افزایش سطح تولید ، بهای نفت خود را كاهش دهد.

تماس های لازم برای رعایت برنامه پیشنهادی نفت در حالی صورت می گیرد که اعضای اوپک و اعضای غیر کارتل به رهبری روسیه هنوز در تلاشند تا توافق نامه جدید را نهایی کنند. این موافقتنامه از روز پنجشنبه بسیار ناچیز بوده است ، زیرا مکزیک با کاهش تولید پیشنهادی مخالفت کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید