سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا شکسته شدن می کند – RT Business News

مایک کانترل ، مدیرعامل نفت معتقد است ، سقوط بهای نفت می تواند یک سابقه تاریخی را ایجاد کند که در آن ایالات متحده در نهایت ممکن است به جای آنکه به نفع دیگران باشد ، به رونق بازار انرژی در حال غرق شدن ، هر چند غیر ارادی ، کمک کند.

قیمت معیار ایالات متحده West Texas Intermediate (WTI) معیار مه برای اولین بار در تاریخ ، در روز دوشنبه معاملات در سرزمین منفی به پایان رسید و در هر بشکه به 37.63 دلار کاهش یافت. علیرغم اینکه در روز سه شنبه کوتاه به عقب برگشتیم ، معاملات آتی قبل از افزایش روز چهارشنبه در 11 دلار دوباره به زیر صفر رسید.

در شرایطی که شوک تقاضای تاریخی ناشی از بیماری همه گیر کورو ویروس ایجاد شده است ، این وضعیت تا حدی به دلیل عدم ذخیره سازی ایجاد می شود. با این حال ، این کسانی نیستند که در میادین نفتی کار می کنند ، بلکه معامله گرانی هستند که قیمت نفت خام را به صورت عمده ارسال می کنند.

بیشتر بخوانید

“این تولید کنندگان نفت و گاز این کار را نمی کنند ، بلکه معامله گران این بازار هستند. آنها وقتی موقعیت های منفی زیادی گرفتند ، مواضع منفی گرفتند و به عبارتی دیگر مجبور بودند برای پرداخت بشکه هایی که نمی خواست آنها را بگیرد ، به کسی پول دهند. “ کانترل گفت ، که به عنوان رئیس و عضو هیئت مدیره اتحاد تولیدکنندگان انرژی اوکلاهما و رئیس Postwood Energy LLC است.

خبر مرتبط  ناوگان حمل و نقل با LNG می تواند در این دهه دو برابر شود - RT Business News

در مورد تولید کنندگان ، اگر آنها ظرفیت ذخیره سازی ندارند ، آنها فقط باید چاه های خود را ببندند ، و تولید کلی ایالات متحده را حداقل یک سوم کاهش می دهند. این کارشناس صنعت معتقد است كه نیمی از تولید نفت آمریكا یا حتی بیشتر از آن پس از روز دوشنبه در بازار می توانند آفلاین شوند ، در حالی كه بیشتر تولیدكنندگان نفت شیل ایالات متحده محكوم هستند.

“احتمالاً برای اولین بار در تاریخ ، بازار ایالات متحده سهم عادلانه خود را برای برقراری تعادل در بازارها به طور غیرقانونی انجام می دهد.” کانترل به RT گفت.

وی افزود که اینگونه است “کاملاً غیرقابل قبول” که ایالات متحده تولید خود را به قیمت روسیه و عربستان سعودی که برای افزایش قیمت ها کاهش تولید را افزایش دادند ، افزایش داد. در حالی که دولت آمریکا نمی تواند همه شرکت ها را وادار به متوقف کردن پمپاژ نفت کند ، اما هنوز قوانین قانونی در این قانون وجود دارد که هدر رفتن منابع طبیعی را منع می کند. به عنوان مثال ، یک صنعتگر نفت می گوید ، به عنوان مثال ، یک قانون در اوکلاهما وجود دارد که فروش نفت را زیر ارزش واقعی آن ممنوع می کند.

خبر مرتبط  هواپیمای حامل پرچم مالت 80 تن خلبانان را پس از شکست در مذاکرات در میان بحران کورو ویروس آتش گرفت - RT Business News

“آنها نه تنها قدرت بلکه وظیفه دارند همه چیز را همین حالا تعطیل کنند ،” کانترل تأکید کرد و افزود که امیدوار است که مسئولان اجازه تولید بیهوده را ندهند و برخی از کلاه ها را معرفی کنند.

با این حال ، به نظر می رسد فقط تولید کنندگان کوچک ، که حدود 20 درصد از کل تولید ایالات متحده را تشکیل می دهند ، طرفدار محدود کردن تولید هستند. علی رغم وضعیت بی سابقه در بازار ، که به دلیل از بین رفتن تقاضای تحمیل شده در سراسر جهان به دلیل خاموش شدن کوروی ویروس ، سیل است ، شرکت های بزرگتر ترجیح می دهند قبل از انجام این کار ، را ترک کنند. این بیماری همه گیر برای شرکتهای شیل آمریکایی به آخرین ناخن در تابوت تبدیل شد ، زیرا در ابتدا به معنای زنده ماندن طولانی مدت نبوده است ، به جز برخی از وزن های سنگین حوضه پرمین ، مانند کانچو ، EOG و پایونیر.

خبر مرتبط  بازارهای اروپایی نگرانی های مربوط به محرک اتحادیه اروپا و تأخیر در مصرف داروی کروناویروس را غرق می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
کاهش قیمت بازار سهام ایالات متحده در حالی که قیمت نفت آمریکا کاهش می یابد منفی است“اگر ما آنتی ویروس را ندیده بودیم ، نیمی از این شرکت ها به هر حال ورشکسته می شوند ،” وی گفت ، توضیح داد كه الگوی كسب و كار آنها مشكل است ، زیرا آنها مجبور هستند به طور مداوم مته كنند و نیاز به بودجه عظیم دارند. “من دولت شوکه می شود دریل های شیل را تحریم کند.”

“سه تا پنج سال قبل از بازگشت تولید ایالات متحده به سطح فعلی خود می گذرد.” تحلیلگر نتیجه گیری می کند. ده ها هزار نفر اخراج می شوند. این خونریزی در اقتصاد ما در ایالات متحده است. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید