سقوط سهام به دلیل عدم موفقیت یورو در محرک جدید کورو ویروس – RT Business News

معاملات سهام بورس اروپا در روز چهارشنبه پس از آنکه وزرای دارایی منطقه یورو نتوانستند در مورد محرک های اضافی برای تأثیر هوا از تأثیر اقتصادی همه گیر Covid-19 ، توافق کنند ، کمتر معاملات کردند.

شاخص پانو اروپا STOXX 600 بیش از یک درصد سقوط کرد پس از آن که ماریو سننتو ، رئیس گروه 19 عضو ، گفت که بحث ها از روز پنجشنبه از سر گرفته می شود.

“بعد از 16 ساعت بحث و گفتگو به توافق نزدیک شدیم ، اما ما هنوز آنجا نیستیم.” سنتنو در یک توییت نوشت.

FTSE 100 لندن 1.6 درصد کاهش یافت ، در حالی که DAX آلمان 1.1 درصد کاهش یافت. CAC 40 فرانسه تقریباً دو درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  چین برای تسریع در خرید مزرعه ایالات متحده در معاملات معاملاتی فاز اول - RT Business News

گروه منطقه یورو مشغول کار روی یک خط اعتباری جدید بود که توسط مکانیسم پایداری اروپا ، یک صندوق اضطراری که در پی بحران بدهی مستقل تأسیس شد ، تأمین شود. برخی از کشورها ، به ویژه هلند ، تحت فشار قرار دادند تا برخی از شرط های ضمیمه وام را در نظر بگیرند. با این حال دیگران مانند ایتالیا و اسپانیا در ازای دریافت بودجه جدید هیچ هدف مالی را نمی خواستند.
همچنین در rt.com
کووید 19 اقتصاد فرانسه را به رکود عمیق کشاند و امثال آن از سال 1945 تاکنون ندیده استخبر مرتبط  لهستان جریمه سنگینی به خط لوله گاز روسیه می زند که حتی از مرزهای آن عبور نمی کند - RT Business News

رهبران اتحادیه اروپا همچنین در مورد ساخت ابزار بدهی جدید تقسیم می شوند. ایتالیا ، فرانسه ، اسپانیا ، ایرلند و لوکزامبورگ در صدد تعهد کتبی برای کار در جهت انتشار بدهی مشترک بودند. با این حال ، این ایده تاکنون مسدود شده است.

وی گفت: “قرار بود جلسه بعد از ظهر امروز به نقشه راه برای استراتژی خروج از كروناویروس برسد ، كه شامل چگونگی باز كردن قدرت مکانیسم ثبات اروپا ، صندوق وثیقه اتحادیه اروپا برای كمك به افراد آسیب دیده از این بیماری است.” مایکل هویسون ، تحلیلگر ارشد بازار در CMC Markets UK ، به یاهو مالی گفت.

خبر مرتبط  کارآفرین می گوید گزارش دیجیتالی فرصتی برای "انقلابی غیر خشونت آمیز ، یک ذهنیت در ذهن" فراهم می کند - RT Business News

وی افزود که فرانسه ، اسپانیا و ایتالیا می خواهند در برنامه هایی برای ابزار بدهی مشترک پیشرفت کنند. با این حال ، کشورهایی که از نظر اقتصادی محافظه کارتر مانند آلمان شکاکتر هستند و تمایلی به امضای چک های خالی ندارند. “

وزرای اروپایی روز پنجشنبه مجدداً دیدار می کنند ، زیرا به دنبال غلبه بر اختلافات هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید