سقوط دلار کل اقتصاد خانه کارتهای آمریکا را تا پایان سال سرنگون خواهد کرد – پیتر شیف – اخبار تجاری RT

به نظر می رسد هیچ کس نگران سقوط دلار نباشد ، پیتر شیف ، کارگزار پیشرو کهنه کار در توییتر می نویسد ، زیرا ارز ایالات متحده در میان رشد رکورد طلا و نقره همچنان در برابر رقبای اصلی ادامه دارد.

به گفته شیف ، جهل است “احتمالاً تا زمان سقوط سقوط دلار سقوط کند ، که فکر نمی کنم شروع شود تا زمان شکستن دلار 80. شروع می شود. احتمالاً تا روز انتخابات ، سطح آن کاهش می یابد.”

کاهش ارزش دلار آمریکا در هفته های اخیر با افزایش موارد کورو ویروس در ایالات متحده و نشانه هایی از وانت در فعالیت های اقتصادی جهانی شتاب گرفت. شاخص دلار آمریکا (ICE) ، که روند صعودی در برابر سبد شش رقبای اصلی را دارد ، در روز جمعه 0.4 درصد کاهش یافت و به 92.635 رسید و از ژوئیه 2018 در پایین ترین سطح خود معامله شد.

خبر مرتبط  هند ممکن است بی سر و صدا Huawei و سایر فروشندگان چینی را از شبکه مخابراتی خود خارج کند - RT Business News

“Coronavirus فقط روند نزول دلار را تسریع کرد و هیچ کاری وجود ندارد که فدرال رزرو بتواند همین حالا انجام دهد تا دلار را از سقوط حفظ کند ،” شیف در پادکست خود گفت.

وی توضیح داد که نرخ بهره منفی در واقع بسیار منفی است زیرا دولت آمریکا از CPI استفاده می کند (شاخص قیمت مصرف کننده) “که به سختی سطح آن را می اندازد که تورم بالا چقدر است.”
همچنین در rt.com
“جهانی که در حال فروپاشی دلار است به حالت اولیه” طلا “برمی گردد” – پیتر شیفخبر مرتبط  شرکت نروژی در معرض تهدید تحریم های آمریکا به Nord Stream 2 پشت می کند - RT Business News

به گفته شیف ، طلا دلار را تسخیر می کند زیرا یورو و سایر ارزها حاضر نیستند جای خود را بگیرند. “هیچ ارز دیگری جای دلار را نخواهد گرفت ، پول واقعی جای خود را خواهد گرفت ، به ویژه طلا ، زیرا طلا قبل از دلار در آنجا وجود داشت.” او گفت ، با اشاره به این که گرانی است “کار شنیعی انجام داد و اکنون طلا جای خود را به دست می آورد.”

شیف گفت: وی گفت: “کل خانه كارت كارت كه طی سالهای متمادی احداث شده و فدرال رزرو نیز معمار این خانه كارت اقتصاد بوده است ، بر پایه وضعیت ذخیره ارزی دلار استراحت می یابد. اگر دلار آن وضعیت را از دست بدهد ، بنیاد فرو می ریزد و کل خانه کارت ها بالا می رود. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  رئیس بانک مرکزی روسیه پیام های رمزگذاری شده ای را از طریق RO BROOCHES به بازار مالی ارسال کرد - اخبار کسب و کار RT