سقوط دلار آمریکا به زودی به افزایش بیت کوین نسبت داده می شود – Max Keizer – RT Business News

موج پیشگویی جهانی ارز رمزنگاری شده در حال حاضر از نمودار چاپ پول ایالات متحده خارج است ، اما بر خلاف پول فیات ، روند صعودی ادامه خواهد داشت. میزبانان RT’s Keizer Report ، Max Keizer و Stacy Herbert ، دلیل آن را توضیح می دهند.

میلیون ها سرمایه گذار که روی بیت کوین شرط بندی می کنند ، از جمله اسلحه های بزرگی مانند پل تودور جونز و بلک راک ، بر خلاف طلا و اوراق قرضه ، نباید از ترس سرمایه گذاری خود با مالی شدن خاموش شوند. “هوشیار” ، ماکس در آخرین قسمت این نمایش گفت. او معتقد است که به همین دلیل است که سرمایه گذاری آنها در حال افزایش است.

خبر مرتبط  بیت کوین احیاگر پس از افتادن هفته گذشته به بالاترین حد خود فشار می آورد - اخبار کسب و کار RT

https://www.youtube.com/watch؟v=adQWQ9Rhbwk

“من پیش بینی می کنم ، خیلی زود ، شما شاهد مشاهده عناوین در بلومبرگ ، نیویورک تایمز ، وال استریت ژورنال خواهید بود که می گویند ،” دلار آمریکا امروز به دلیل بالا رفتن بیت کوین پایین آمده است “ وی گفت ، همانطور که توضیح داد چرا قدرت بانکهای مرکزی رو به زوال است. “هنگامی که این اتصال برقرار شد … شما می خواهید شکاف قیمت بیت کوین و سقوط کلی قیمت دلار را ببینید.”

کریگ همکه ، تحلیلگر فلزات گرانبها ، به این نمایشگاه پیوست و پیش بینی کرد که ارزش دلار که در سال 2020 با افت در برابر ارزهای اصلی به پایان رسید ، امسال افت بیشتری خواهد داشت. طبق پیش بینی او ، می تواند “به راحتی 10 درصد دیگر سقوط کنید” در سال 2021. این ممکن است به نوبه خود موجب افزایش تجمع نقره و سایر کالاها شود.

خبر مرتبط  اقتصاددان به بوم بوست گفت: حملات سیاسی به هواوی نشان می دهد ایالات متحده و انگلیس می خواهند دیوار آهنی دیجیتال در سراسر جهان برپا کنند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید