سقوط بازار نفت آمریكا در سقوط تاريخي به NEGATIVE – RT Business News

قیمت نفت وست تگزاس واسطه ای در رکورد پایین برای معیار ایالات متحده منفی پیش رفته است ، زیرا بازار با وجود فروپاشی اقتصادی ، روند نزولی خود را ادامه می دهد.

تقاضای ناپدید شده و بخش عمده ای از عرضه ، تأثیر بسزایی در سوخت بنچمارک ایالات متحده به همراه داشت که قیمت ها از 18.27 دلار کاهش یافت و به 37.63 دلار در هر بشکه رسید – در روز دوشنبه – در بیش از 300 درصد پایین تر از روز گذشته. این نخستین باری است که قرارداد معاملات آتی نفت خام با منفی معامله می شود از زمان آغاز معاملات بورس نیویورک (NYMEX) در سال 1983.

خبر مرتبط  20٪ از ذخایر جهانی نفت و گاز ممکن است پاک شود - RT Business News

سقوط بازارهای نفت در شرایط رکود عمومی اقتصادی رخ می دهد ، در حالی که همه گیر کوراو ویروس بسیاری از اقتصادهای جهان را در یک مارپیچ نزولی فرو می برد که بسیاری معتقدند از زمان رکود بزرگ دهه 1930 عمیق تر خواهد بود.
همچنین در rt.com
داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابدذخیره جهانی نفت در حال حاضر به حد خود رسیده و در حالی که اوپک اخیراً 9.7 میلیون بشکه در روز کاهش تولید را تضمین کرده است ، وزارت انرژی ایالات متحده با این حال ایده پرداخت هزینه به تولید کنندگان داخلی را به سادگی نفت را در زمین رها می کند تا نتیجه نگیرد. قیمت های پایین تر

خبر مرتبط  بدترین بحران برای اقتصاد ویران شده Covid هند - صنعت تجارت - اخبار کسب و کار RT

با عقد قراردادهای آتی مه ، که روز سه‌شنبه منقضی شده است ، سرمایه‌گذاران در تلاش هستند تا مواضع خود را تخلیه کنند ، به بازار موجود در بازار خاموش نگاه کنند و نگران این باشند که کالایی بی ارزش را رها کنند.

از آنجا که قراردادهای آتی با رکورد پایین ثبت شده است ، بنا بر گزارش ها ، تانکرهای نفتی در دریا در حال فروپاشی هستند و قادر به یافتن مکان هایی برای ذخیره فضاهای خود در ساحل نیستند. تقاضا برای کالاها در اثر بحران کرونور ویروس حدود 30 درصد در سراسر جهان کاهش یافته است.

خبر مرتبط  پروژه اکسون موبیل برای ساخت ترمینال LNG در پاکستان اسقاط می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
قیمت های نفت خام ایالات متحده با برخورداری از امکانات انبارداری از فضا ، بیش از همه با هم بدتر می شوندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید