سفارش شما ، آقا! ربات ها تحویل وعده های غذایی رستوران را در مسکو آغاز می کنند (عکس ، فیلم) – RT Business News

حشره های ربات خودران از این هفته تحویل سفارشات رستوران به مشتریان را در مرکز مسکو آغاز کردند. یاندکس غول اینترنتی روسی در حال استفاده از این سرویس است.

برنامه Yandex.Eats آن ، یکی از چندین سرویس تحویل غذا و مواد غذایی در مسکو ، به مشتریان در منطقه تجاری White Square این امکان را می دهد که وعده های غذایی را توسط یک ربات تحویل حشره دار تحویل بگیرند.

این وسیله نقلیه به اندازه چمدان ، Yandex.Rover نامیده می شود ، می تواند به طور خودکار در مسیرهای تحویل در پیاده روهای شهر با سرعت پیاده روی حرکت کند. این می تواند اشیا را تشخیص دهد ، مسیر را برنامه ریزی کند ، برای عابران پیاده یا حیوانات متوقف شود و از موانع جلوگیری کند. به لطف برگزاری آن ، این ربات حتی می تواند با اطمینان در تاریکی حرکت کند.

خبر مرتبط  جهان با تغییر "پارادایم" روی نفت به عنوان وحشت فروش WTI به پایین ترین سطح تاریخ فرو می رود - Max Keizer RT - اخبار تجاری RT

مریخ نوردان از پاییز به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی در برخی مناطق مسکو مواد غذایی تحویل می دهند و اکنون به تدریج منطقه عملیاتی خود را گسترش می دهند.

طبق گفته Yandex ، Rover سفارشات را از رستوران ها می گیرد و به مشتری می آورد ، مشتری می تواند سفارشات آنها را از طریق برنامه ردیابی کند. سپس آنها فقط باید قفل ربات را با استفاده از تلفن هوشمند خود باز کنند و غذا را بلند کنند. بر اساس این گزارش ، سه نوع Rover (بخشی از ناوگان متشکل از 20 ربات در سطح شهر) اکنون در منطقه White Square فعالیت می کنند.

خبر مرتبط  روسیه برای توسعه پروژه های قطب شمال و پمپ بنزین به چین لوله های 1.5 میلیارد دلاری خریداری خواهد کرد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=3OqUzcpfFsY

دیمیتری پولوشچوک ، مدیر عامل گروه خودران رانندگی یاندکس گفت ، تقاضا برای خدمات تحویل به طور مداوم در حال افزایش است و همچنین در طی همه گیر شدن سرعت بیشتری گرفته است.

“ما فن آوری های موجود خود را برای چالش های جدید و وسیله نقلیه جدید با مجموعه ای متفاوت از سنسورها تطبیق داده ایم … من معتقدم ربات هایی از این دست در آینده نزدیک برنامه های متنوعی خواهند داشت. به عنوان مثال ، آنها می توانند برای تحویل “آخرین مایل” ضروری باشند ، “ پیشتر پولیشچوک گفت.

خبر مرتبط  تبدیل BEER به انرژی - RT News News

طبق گفته این شرکت ، Rovers همچنین با تعیین وظایفی مانند تحویل نامه به اداره پست محلی به کارکنان اساسی در تمرین فاصله اجتماعی کمک خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید