سرگرمی های ثروت جف بزوس نزدیک به 200 میلیارد دلار – RT Business News

افزایش ارزش سهام آمازون در طول همه گیر کورو ویروس هر هفته رئیس خود جف بزوس را ثروتمندتر می کند. او اکنون بیش از هر زمان دیگر به عنوان تاریخی شخص اول نزدیک است که ارزش 200 میلیارد دلار داشته باشد.

سهام آمازون در روز سه شنبه حدود 1.2 درصد رشد کرد و به 3346 دلار در هر سهم بسته شد و پس از ساعت ها همچنان به صعود خود ادامه داد. این تجمع ، ثروت بزوس را دوباره بالا برد – او حدود 11/2 میلیارد دلار از 11 درصد سهام خود را بدست آورد ، و ارزش خالص او طبق محاسبات فوربس ، در رکورد 199.7 میلیارد دلار است.

خبر مرتبط  بیش از نیمی از شرکت های کوچکتر اروپا ممکن است ظرف یک سال ورشکسته شوند - نظرسنجی مک کینزی - RT Business News
همچنین در rt.com
DESPOTIC DOZEN: 12 الیگارشی برتر ایالات متحده در حال حاضر دارای یک تریلیون دلار کل ثروت هستند – بیشتر از تولید ناخالص داخلی بلژیک و اتریشبزوس که ثروتمندترین مرد روی کره زمین است ، تقریباً هر هفته در ماه های اخیر رکورد های خودش را شکست. هفته گذشته ، وی حدود 2 میلیارد دلار در جیب خود داشت ، اما بالاترین ارزش خالص فوربز از زمان آغاز ردیابی میلیاردرها در حدود چهار دهه قبل بود.

خبر مرتبط  یوان دیجیتال تهدیدی برای سیستم های پولی جهانی نیست ، رئیس سابق بانک مرکزی چین - RT Business News می گوید

شیوع coronavirus برای غول های فناوری و تجارت الکترونیکی تا حدی به دوران طلایی تبدیل شده است ، زیرا مردم در خانه گیر کرده اند و سود بیشتری برای تحویل ملزومات دارند. آمازون اخیراً نتایج سه ماهه دوم انفجار را ارائه داده است ، نشان می دهد که این شرکت تقریباً در این مدت 89 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.
همچنین در rt.com
ثروتمندترین روسیه به دلیل تاج ویروس میلیارد ها دلار را از دست می دهند … اما آنها هنوز هم غنی هستندخبر مرتبط  نخست وزیر مودی گفت ، نشانه های "شاخه های سبز" در اقتصاد هند ، همچنان که کشور به بهبود همه گیر ادامه می دهد - RT Business News

بزوس تنها میلیاردر نیست که ثروت خود را در طول همه گیری مشاهده کرده است. براساس مطالعه اخیر موسسه مطالعات سیاست آمریکا (IPS) ، 12 ثروتمند برتر آمریکایی – از جمله بیل گیتس ، مارك زوكربرگ ، وارن بافت و الون ماسك – شاهد بودند كه 40 درصد از میزان ثروت آنها با جهش پرش كرد و به بیش از 1 تریلیون دلار

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید