“سرمایه گذار افسانه ای جیم راجرز” – بزرگترین سرمایه گذار در تاریخ جهان “ایالات متحده” است – اخبار تجاری

در حالی که ممکن است محرک پولی تسکین کوتاه مدت به بازارهای مالی داشته باشد ، حجم عظیمی از بدهی ایجاد شده در نتیجه پیامدهای منفی برای اقتصاد در درازمدت ایجاد خواهد کرد.

این مطابق گورو سرمایه گذاری جیم راجرز است ، که صندوق کوانتومی در ده سال اول از تأسیس آن ، 4200 درصد بازگشت.

راجرز به کیتکو نیوز گفت که تجمع سهام عدالت از مارس عمدتاً ناشی از افزایش بدهی ناشی از تسکین کمی بود. وی گفت: “شش ماه پیش ، ایالات متحده بزرگترین کشور بدهکار در تاریخ جهان بود. هیچ کس تا به حال اینقدر در بدهی عمیق نبوده است. از آن زمان ، ایالات متحده بدهی های خود را با تریلیون ها بیشتر افزایش داده است. اگر چند تریلیون دلار به من بدهید ، من یک زمان بسیار خوب به شما نشان می دهم. “ او گفت.

خبر مرتبط  چین "خورشید مصنوعی" با انرژی هسته ای را روشن می کند ، ده برابر گرم تر از واقعیت - RT Business News
همچنین در rt.com
Endgame for America: پیتر شیف هشدار می دهد دلار به معنای واقعی کلمه BOMB است که می تواند هر روز از بین برودراجرز هشدار داد كه سقوط مالی بعدی حتی می تواند از آنچه امسال نیز شاهد بودیم بدتر باشد. وی گفت: “این مطمئناً بدترین در طول زندگی من بوده است. ما تظاهرات بزرگی داشته ایم زیرا دولتها در همه جا مبلغ پول مبهمی چاپ کرده اند و خرج کرده اند ، اما این بدان معنی است که دفعه دیگر این بدتر می شود. ”

با توجه به موضوع طلا ، گورو سرمایه گذاری گفت: قیمت ها هنوز فضای زیادی برای صعود دارند: “اگر من درست باشم ، طلا قبل از پایان این کار خیلی بیشتر می شود. ممکن است طلا به حباب تبدیل شود. من امیدوارم که اینطور نباشد ، زیرا اگر به حباب تبدیل شود ، باید آن را بفروشم و هرگز نمی خواهم آن را بفروشم. من می خواهم فرزندانم یک روز طلا و نقره خود را داشته باشند. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  کانادا قول تلافی "دلار به دلار" را پس از اینکه ترامپ مجدداً 10٪ تعرفه را در آلومینیوم اعمال می کند - RT Business News