سرمایه گذاری های جهانی در حالی که آشفتگی Covid-19 بازارهای مالی را در اختیار دارد ، وارد چین می شود – RT Business News

در نتیجه جابجایی بازار ناشی از بحران کووید 19 ، چین شاهد ورود سرمایه بیشتر به بازارهای سهام خود بود. به گفته برخی از استراتژیست ها ، این بخشی از یک روند طولانی مدت است.

براساس داده های EPFR ، شرکتی که اطلاعات مربوط به گردش و تخصیص دارایی را به موسسات مالی در سراسر جهان ارائه می دهد ، به سهام چینی در میان بیش از 800 صندوق جهانی رسیده است و تقریباً به یک چهارم از تقریباً 2 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت خود رسیده است. این حدود 20 درصد در سال گذشته است.

این داده ها وجوهی را در بر می گیرد که منابع آنها را به 9 دسته از سهام فهرست شده در سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ ، تایوان ، ایالات متحده و سنگاپور تقسیم می کند.

“ما در حال پیدا کردن این است که بسیاری از مدیران خارجی در سطح جهان هستند [are] تجدید سازمان منابع خود را در این آشفتگی ، “ تاد ویلیتس ، رئیس شرکت ردیابی جریان EPFR ، به CNBC گفت. “تخصیص به چین چیزی است که مردم به دنبال افزایش آن هستند.”
همچنین در rt.com
به نظر می رسد که چین به عنوان بدترین شیوع coronavirus در کشور به کار خود بازگرددخبر مرتبط  روسیه برای تسریع در گسترش صنعت فناوری ، کاهش مالیات را برای شرکتهای داخلی IT در نظر گرفته است - گزارش - اخبار بازرگانی RT

سهام چینی سرزمین اصلی در مقایسه با بازار سهام ایالات متحده که در ماه مارس به پایین ترین نرخ سه سال سقوط کرده و در ماه آوریل بهبود قابل توجهی یافته است ، نسبتاً خوب عمل کرده است. کامپوزیت شانگهای در سال جاری 5.2 درصد در مقایسه با S&P 500 که نسبت به روز چهارشنبه نزدیک به 12.7 درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  نخست وزیر مودی می گوید "درها برای شرکت های سراسر جهان برای سرمایه گذاری باز هستند" - RT Business News

داده های EPFR نشان می دهد که وجوه سهامدار اختصاصی چین در هفته های اخیر از آنجا که بسیاری از آنها به منظور تحقق بازخریدها یا درخواست مشتری برای وجه نقد فروخته شده اند ، شاهد خروج جریان هستند. با این وجود ، جریان های خروجی موقت هستند ، با بیان اینكه صندوق های سرمایه گذاری در مناطق مختلفی ، تخصیص خود را به چین با هزینه سایر بازارها حفظ می كنند ، به عنوان راهی برای تحقق اهداف بازده سرمایه گذاری كلی.

برای صندوق های سرمایه گذاری که روی سهام بازارهای نوظهور جهانی متمرکز شده اند ، میانگین تخصیص به چین 34 درصد است. برای صندوق های سرمایه گذاری در سهام های آسیایی به استثنای ژاپن ، میزان تخصیص به چین 38 درصد است.
همچنین در rt.com
Coronavirus تهدید خواهد کرد که حباب بدهی شرکتهای 32 تریلیون دلاری 32 دلار را برای پاپ آسیا تهدید خواهد کردخبر مرتبط  طرح جهانی پول پانزی در حال سقوط است و ما می خواهیم به عقب برگردیم - Max Keizer - RT Business News

جاستین لورنز ، رهبر تیم و مدیر ارشد پرتفوی برای تیم سهام در حال ظهور بازار در اینووو می گوید ، بازار سهام چین چین فرصت جدید بعدی را با توجه به نوآوری های محلی در مراقبت های بهداشتی و فناوری و همچنین ضربه نسبتاً بیشتر کروناویروس به سایر اقتصادهای بزرگ نشان می دهد. در نیویورک.

“هر دهه ما در یک بازار قابل توجه گاو داریم.” وی با اشاره به تظاهرات قبلی در فن آوری ایالات متحده و سهام ژاپن. “چین حتی در سطوح پایین تر از رشد ، مسلط بر اکثریت حامی رشد (طی 10 سال آینده) خواهد بود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید