سرمایه گذاری های آلمان در روسیه علی رغم بحران همه گیر و تحریم های غرب دوباره در مسیر خود قرار گرفت – اخبار تجاری RT

طبق اتاق بازرگانی روسیه و آلمان ، سرمایه گذاری مستقیم مشاغل آلمان در اقتصاد روسیه در 9 ماه منتهی به سپتامبر 1.3 میلیارد یورو بوده است.

بر اساس داده های بوندس بانک ، به نقل از لابی تجاری ، حجم سرمایه گذاری فقط در سه ماهه سوم به 700 میلیون یورو رسید و افت را از آوریل تا ژوئن جبران کرد.

به گفته راینر سیل ، رئیس اتاق ، بازار روسیه چشم انداز خوبی را برای شرکت های آلمانی همراه با پتانسیل مصرف بالا فراهم می کند.

خبر مرتبط  اقتصاد عربستان سعودی به شدت از سقوط قیمت نفت ضربه خورد - RT Business News

Seele افزود که افت سرمایه گذاری های ثبت شده در سه ماهه دوم به همه گیری Covid-19 متصل شد. علاوه بر این ، میزان سرمایه گذاری نیز تحت تأثیر تحریم های طولانی مدت توسط اتحادیه اروپا و ایالات متحده از اوایل سال 2014 قرار دارد.
همچنین در rt.com
در برابر روند تحریم ها: سرمایه گذاری های آلمان در روسیه رکورد 10 ساله را شکستخبر مرتبط  مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره سابق Wirecard به جرم کلاهبرداری در کلاهبرداری 3 میلیارد یورویی دستگیر شد - RT Business News

به گفته Seele ، شرکت های آلمانی در حال حاضر چندین پروژه را در روسیه اجرا می کنند. تولید کننده ماشین آلات کشاورزی CLAAS در حال توسعه ظرفیت های تولید در شهر کراسنودار در جنوب روسیه است ، در حالی که Knauf ، تولید کننده عمده مصالح ساختمانی و سیستم های ساختمانی ، 50 میلیون یورو در یک خط تولید جدید در نزدیکی سن پترزبورگ سرمایه گذاری کرد.

خبر مرتبط  لوفت هانزا اندازه ناوگان را کاهش داده و Germanwings را به دلیل ضرر Covid-19 می بندد - RT Business News

Globus ، فروشگاه های بزرگ خرده فروشی آلمان ، 50 میلیون یورو برای گسترش حضور خود در روسیه سرمایه گذاری کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید