سرمایه گذاران که طلا را به عنوان “سنگ حیوان خانگی بی فایده” رها کردند ، اکنون آن را به عنوان دارایی در طول بحران کورو ویروس می بینند – Max Keizer – RT Business News

مکس کایزر ، کارگزار سابق وال استریت به RT گفت: “طعنه آمیز است که طلا ، زمانی که بعنوان بسیاری از اقتصاددانان و سرمایه گذاران برتر به عنوان یک مسئولیت بی فایده از آن رد می شوند ،” اکنون یک دارایی محسوب می شود “زیرا” قیمت آن در میان بحران Covid-19 بالا می رود. ”

تحلیلگران بانک مرکزی آمریكا روز چهارشنبه اعلام كردند كه این فلز گرانبها می تواند در 18 ماه به 3،000 دلار در هر اونس برسد زیرا قراردادهای خروجی اقتصادی به شدت منعقد شده است. با فشار ارزهای فیات ، “سرمایه گذاران هدف طلا خواهند بود” بانک در گزارشی با عنوان فدرال رزرو نمی تواند طلا چاپ کند. “

سالها بود که بانکداران و سرمایه گذاران مشهور بر این امر اصرار داشتند “پول بدون فیات کاغذی عالی است زیرا شما می توانید تریلیون ها از آن را بدون عواقب چاپ کنید” Keizer که میزبان گزارش Keizer در RT است ، برای رونق اقتصاد و بازار سهام ، توضیح داد.

آنها گفتند که طلا ، یک سنگ سنگین حیوان خانگی است که شما از یک حفر بیرون می روید و در طاق ذخیره می کنید. حالا جداول چرخ شده است.

حالا که “سیاهچاله بدهی ایجاد شده توسط چاپ بی پایان پول در حال شروع به جذب بخش های عظیمی از تولید ناخالص داخلی جهانی است ،” همین افراد هستند “برای کمک گرفتن گریه می کنید” او افزود.
همچنین در rt.com
ری دالیو ، سرمایه گذار میلیاردر ، می گوید: “پول نقد زباله است”این بورس سابق گفت: قیمت های منفی کنونی برای نفت و نرخ سود منفی نیز یک بود “نتیجه مستقیم” از “چاپ بدون چک ، چاپ بی حد و حصر پول.”

“سراب” از اقتصاد کار پشتیبانی می شود “مقاله بی ارزش” وی گفت که از تبلیغات رسانه ای و تمایل تنظیم کننده ها برای نادیده گرفتن واقعیت پایدار است.

برای مقابله با فاجعه “پول های فیات زباله” که اقتصاد جهانی را خفه می کند ، نیاز به معرفی یک استاندارد جدید طلایی است “و برای کارآیی آن ، ما شاهد قیمت طلا بالای 10،000 دلار در هر اونس خواهیم بود.”

در حالی که طلا قدرت خرید خود را برای هزاره ها حفظ کرده است ، هر طرح پول کاغذی قرن ها اختراع شده است “یا کاملاً ناپدید شده است” Keizer یادآوری می کند و یا مقدار زیادی از قدرت خرید را از دست داده است.

كایزر در پاسخ به این سوال كه آیا طلا امنترین دارایی بازار در شرایط فعلی است ، گفت: طلا بوده است “پناهگاه امن برتر برای هزاران سال” اما با معرفی بیت کوین ، یک جایگزین سخت پول برای طلا وجود دارد “این کار به تأیید شخص ثالث نیاز ندارد ، قابل حمل و استفاده راحت تر است.”

با توجه به اینکه منبع طلا سخت تر می شود ، پیش بینی می کنم بسیاری از بازارها به دنبال یک پناهگاه امن به بیت کوین می روند.

در مورد اینکه آیا طلا از سرمایه گذاری در سهام کم خطرتر است ، گفت: قیمت سهام است “کاملاً مشروط” در مورد معاملات بازار آزاد توسط بانک های مرکزی با استفاده از پول کاغذ – و هنگامی که بانک های مرکزی سقوط می کنند ، ارزش سهام می تواند “به راحتی سقوط” 80 درصد یا بیشتر

“طلا این مشکل را ندارد” او گفت.
همچنین در rt.com
بدهی طلای روسیه و تقریباً صفر روسیه این شانس را برای پیشرفت در آخرالزمانی پس از کروناویروس – Max Keizerکایزر همچنین گفت که سایر فلزات گرانبها مانند نقره ، پلاتین یا پالادیوم ، “حرکت در کنسرت” با طلا ، اما هیچ کدام به اندازه جهانی پذیرفته نیستند.

“اگر به دنبال جایگزین هستید ، فقط بیت کوین برابر است با طلا.” او گفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

خبر مرتبط  هواوی با نام تجاری با ارزش ترین چین - RT Business News

پاسخی بگذارید