سرمایه گذاران جهانی آماده اند 9.5 میلیارد دلار در پروژه LNG 2 Arctic روسیه قرار دهند – گزارش – RT Business News

پروژه Arctic LNG 2 روسیه (گاز مایع) روسیه قرار است کلیه بودجه خارجی برنامه ریزی شده را دریافت کند ، زیرا گزارش می شود وام دهندگان خارجی حدود 9.5 میلیارد دلار پشتیبانی مالی ارائه می دهند.

براساس سندی که رویترز مشاهده کرده است ، لیست طولانی وام دهندگان شامل بانک های چینی و ژاپنی و همچنین شرکت های بیمه و بیمه اروپایی است. گزارش شده است که همتایان آسیایی سخاوتمندترین پیشنهادات را دارند ، بانک توسعه چین 5 میلیارد دلار و بانک همکاری بین المللی ژاپن (JBIC) 2.5 میلیارد دلار ارائه می دهند.
همچنین در rt.com
روسیه در نبرد برای بازار بزرگ انرژی چین ، ایالات متحده را شکست دادبانک سرمایه گذاری دولتی فرانسه و آژانس اعتباری Bpifrance و شرکت بیمه اعتباری آلمان Euler Hermes به دنبال ارائه 700 میلیون دلار اعتبار اعتباری و 300 میلیون دلار هستند. آژانس اعتباری صادرات ایتالیا SACE قصد دارد 1 میلیارد دلار در این پروژه قرار دهد ، در حالی که گفته می شود یک بانک روسی بدون نام 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در نظر دارد.

خبر مرتبط  قیمت نفت در میان کاهش موجودی ها و امید به بهبود تقاضا - RT Business News

اگر همه حامیان خارجی این پروژه عظیم انرژی به تعهدات مالی خود پایبند باشند ، Arctic LNG 2 بودجه خارجی را که سازنده آن در ابتدا امیدوار بود دریافت می کند. Novatek ، بزرگترین تولید کننده گاز طبیعی روسیه که در پشت این پروژه قرار دارد ، قبلاً گفته بود که می خواهد بین 9 تا 11 میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب کند.

خبر مرتبط  اسپانیا با جستجوی روشی جدید برای مالیات بخشیدن به برنامه های پیام کوتاه - به غول های فناوری مانند فیس بوک و گوگل پیام می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
اولین بار LNG روسی از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسددر اوایل این ماه ، بزرگترین وام دهنده روسیه ، Sberbank ، اعلام کرد که آماده ارائه حمایت مالی بیشتر از Arctic LNG 2 نسبت به آنچه قبلاً برای پروژه مهم دیگر Novatek ، Yamal LNG بود ، بود. تعهد Sberbank به پروژه یامال ، كه از قبل LNG روسیه را به خریداران خارجی می رساند ، بالغ بر 2.7 میلیارد یورو (3.2 میلیارد دلار) بود.

کارخانه دوم مایع سازی گاز نواتک در منطقه قطب شمال علاقه چندین شرکت خارجی از جمله شرکت های چین ، ژاپن و فرانسه را به خود جلب کرده است. شرکای چینی – شرکت ملی نفت فراساحل چین (CNOOC) و شرکت ملی تحقیق و توسعه نفت و گاز چین (CNODC) – هر یک 10 درصد سهام را به دست آوردند ، در حالی که معاملات مشابه توسط کنسرسیوم توتال فرانسه و ژاپن Mitsui & Co (میتسوی) تأمین شد و شرکت ملی نفت ، گاز و فلزات ژاپن (JOGMEC). پیش بینی می شود این نیروگاه با تولید 19.8 میلیون تن LNG در سال در 23-23-2022 راه اندازی شود.

خبر مرتبط  نویسنده می گوید گزارش Keizer - RT Business News - ایالات متحده باید "ذهنیت زمان جنگ" را برای حل چالش چین فرض کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید