سرانجام فرودگاه جدید برلین افتتاح شد – اخبار تجاری RT

چهارده سال ساخت ، 9 سال عقب مانده از برنامه و بیش از 6 میلیارد یورو بودجه ، فرودگاه براندنبورگ که با تأخیر زیادی روبرو شده است ، سرانجام روز شنبه در میانه یک بیماری همه گیر پذیرای مسافران خواهد بود.

به نام فرودگاه ویلی برانت ، به نام شهردار فقید برلین غربی و صدراعظم آلمان غربی ، براندنبورگ (BER) در مجاورت شوونفلد واقع شده است ، تقریبا 18 کیلومتر (حدود 11 مایل) جنوب شرقی دروازه براندنبورگ. این شامل یک جفت باند و سه ترمینال است. امکانات موجود در فرودگاه شونفلد به کار خود ادامه خواهند داد ، در حالی که برلین تگل در 7 نوامبر برای همیشه بسته خواهد شد.

انگلبرت لویتکه-دالدروپ ، رئیس فرودگاه های پایتخت آلمان ماه گذشته گفت ، برلین افتتاح فرودگاه جدید خود را جشن نخواهد گرفت زیرا از زمان ساختش خجالت می کشد.

“هیچ مهمانی بزرگی وجود ندارد. ما فقط می خواهیم افتتاح کنیم ، “ Luetke-Daldrup گفت ، افزود: “مهندسان آلمانی مانند من احساس خجالت کرده اند ،” در حالی که این تأخیرها باعث شده بود که برلین و کل آلمان یک “مضحکه”
همچنین در rt.com
روسیه ده ها فرودگاه می سازد در حالی که براندنبرگ برلین پس از 13 سال هنوز ناتمام است (عکس)خبر مرتبط  خودکشی سابق فدراسیون فوتبال به Boom Bust می گوید - مرگ خرده فروشی ایالات متحده مدت زمان طولانی بود و کروավիր ویروس فقط ناخن نهایی در تابوت بود - RT Business News

این مشکلات بلافاصله پس از انتخاب سایت توسط کمیته برنامه ریزی در سال 1996 آغاز شد. ابتدا اختلاف نظر در مورد خصوصی بودن یا متعلق بودن فرودگاه به وجود آمد ، سپس دعاوی ساکنان محلی از دیدن یک فرودگاه به عنوان همسایه به وجود آمد. همه اینها شروع ساخت را شش سال به تأخیر انداخت. هنگامی که کار واقعاً در سال 2006 آغاز شد ، تاریخ شروع آزمایشی سال 2011 تعیین شد.

چند سال آینده ایرادهای شرم آور طراحی را به همراه داشت ، که شامل درب هایی بود که به درستی شماره گذاری نشده بودند ، سقف ترمینال دو برابر سنگین تر از حد مجاز بود ، کابل هایی که نادرست نصب شده بودند و حتی پله برقی خیلی کوتاه بودند. علاوه بر این ، شرکت برنامه ریزی ساخت ورشکست شد.

خبر مرتبط  اقتصاد هند سریعتر از آنچه انتظار می رفت به حالت عادی برگردد - بارکلیز - اخبار تجاری RT

در سال 2010 افتتاحیه به سال 2012 موکول شد و پس از افتتاحیه دوم ناموفق ، طیف دیگری از مسائل فنی مشخص شد. درهای آتش باز نمی شدند ، مایل ها کابل بهم ریخته بودند و سیستم عظیم جذب دود بی اثر بود.
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: شرکت های هواپیمایی در حال شلیک و اخراج صدها هزار کارمند به دلیل همه گیر شدن سفرهای جهانی هستنددر کل ، فرودگاه آشفته شش تاریخ رسمی افتتاحیه را به طور متوالی از دست داد. هزینه ها از مبلغ 2.7 میلیارد یورو (بیش از 3 میلیارد دلار) به شش میلیارد یورو (7 میلیارد دلار) افزایش یافت ، همچنین روند ساخت و ساز نیز به دلیل اتهامات فساد مختل شد.

اکنون فرودگاه براندنبورگ در وسط بدترین بحرانی که صنعت هواپیمایی تاکنون دیده است درهای خود را باز خواهد کرد ، زیرا اکثر هواپیماها زمین گیر شده اند و شرکت های هواپیمایی بزرگ به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا با احتمال ورشکستگی روبرو هستند.

خبر مرتبط  نشت FinCEN تصویری از پولشویی بی رویه با کمک بزرگترین بانک های جهان را در حالی که دولت چشم خود را بسته می کند - RT Business News

چهار ماه پیش ، شرکت هواپیمایی پرچم آلمان و دومین شرکت هواپیمایی بزرگ لوفت هانزا در اروپا ، با تبدیل بحران ناشی از همه گیری ، 9 میلیارد یورو (10.5 میلیارد دلار) کمک مالی دولت دریافت کرد. “بزرگترین چالش” در تاریخ 65 ساله شرکت
همچنین در rt.com
شرکت هواپیمایی مبارز آلمان ، لوفت هانزا ، با 10 میلیارد دلار بسته نجات دولتی موافقت می کندطبق گفته Luetke-Daldrup ، فرودگاه های برلین به حدود 260 میلیون یورو (305 میلیون دلار) حمایت دولت نیاز خواهند داشت ، در سال 2020 فقط حدود ده میلیون مسافر انتظار می رود ، در حالی كه این رقم در سال گذشته 36 میلیون بوده است. گفت ممکن است “سالها طول بکشد” برای صنعت برای رسیدن به سطوح تجاری قبل از ویروس کرونا “وضعیت اقتصادی چشمگیر است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید