سخنگوی اتحادیه خلبانان متحدین به اعتماد به نفس RT گفت: اعتماد مسافران به Boeing & FAA خراب است – اخبار تجاری RT

اگرچه بوئینگ و اداره هواپیمایی هوانوردی فدرال (FAA) آزمایش های مربوط به صدور گواهینامه-پرواز را بر روی 737 MAX به پایان رسانده اند ، یک فروند هواپیمای مشکل دار از بازگشت به آسمان دور نیست ، یک صنعت هوایی معتقد است.

چرا باید به آنها اعتماد کنید؟ اعتماد به نفس بوئینگ و تا حدودی با FAA شکسته شده است. “ گفت دنیس تاجر ، رئیس کمیته ارتباطات برای انجمن خلبانان متفقین ، اتحادیه کارگری که نماینده خلبانان هواپیمایی آمریکایی است.

خبر مرتبط  پکن علی رغم بحران coronavirus ، نقش خود را در معامله تجاری با ایالات متحده انجام می دهد - سفیر چین - RT Business News

در حالی که این شرکت تصمیم دارد نرم افزار MCAS تثبیت شده را که دو پرواز را محکوم کرده است ، برطرف کند ، باید به آموزش صحیح خلبانان بپردازد و فراتر از آن باشد که صرفاً پوچ باشد. “دوره iPad ،با توجه به تاجر.

https://www.youtube.com/watch؟v=lUmfQ-oiM-A

سخنگوی افزود: بوئینگ همچنین باید از همه تنظیم کننده ها چراغ سبز دریافت کند ، نه تنها FAA ، که قبلاً برخی از خطرات را کمرنگ کرده بود.

خبر مرتبط  قیمت نفت با افزایش نگرانی های بیش از حد عرضه - RT Business News

“شما می توانید احساس کنید که به نظر می رسد یک عجله دیگر برای رفتن دوباره این هواپیما وجود دارد.” تاجر به Boom Bust گفت. وی گفت: “هنگامی که این مشکل ثابت است ، و ما آموزش می بینیم ، و هواپیما کاملاً مورد بررسی قرار می گیرد – و نه فقط توسط FAA ، بلکه توسط این همه تنظیم کننده های دیگر که علاقه مند هستند در مورد چگونگی بهتر ساختن این سؤال مطرح کنند ، – آن هواپیما خواهد بود. خوب پرواز است. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید