سال آینده “زمان خوبی برای مرگ” برای “داستان افسانه ای” سیستم فیات خواهد بود – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

میزبانان RT’s Keizer Report ، Max Keizer و Stacy Herbert ، به آنچه در سال 2021 برای یکی از دارایی های با رشد سریع سال یعنی بیت کوین و تأثیر پیروزی آن در پولهای فیش ذخیره می کند ، نگاه می کنند.

سیستم فیات جهانی سال آینده و این سالگرد 50 ساله می شود “زمان خوبی برای مردن است” استیسی در قسمت آخر سال این نمایش گفت. “استاندارد جهانی فیات یک داستان جهانی افسانه بود … اما خوش بینی بی امان طرف دیگر است.”

خوش بینی به بیت کوین اشاره دارد که تقریباً هر روز در پایان سال جاری نقاط عطف جدیدی را تجربه می کند. روز پنجشنبه ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از مرز 29،000 دلار عبور کرد تا به بالاترین رکورد دیگر برسد.

خبر مرتبط  میدان گاز مگا پارس جنوبی ایران در حال اتمام است - اخبار کسب و کار RT

https://www.youtube.com/watch؟v=p3IkWHYoSns

به گفته کارگزار سابق سهام ماکس کیزر ، صرف ایجاد ارز مجازی در سال 2009 باید داشته باشد “به همه در جهان هشدار داد که روزهای پول فیات در حال پایان است” در چند دهه

“بنابراین ما اینجا هستیم ، حدود یک دهه یا کمی بیشتر. در حال نابودی پول فیات و بانکهای مرکزی است. مطمئناً باعث ایجاد امواج و اختلالات خواهد شد ، اما در طرف دیگر این پارگی است ، “ او گفت.

خبر مرتبط  سهام اپل در مورد برنامه های گزارش شده برای راه اندازی ماشین الکتریکی خودران در سال 2024 افزایش یافته است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید