سازنده مواد مخدر آمریكا می گوید كه داروی كروناویروس آن برای هر درمان تا 5700 دلار هزینه خواهد داشت – RT Business News

علوم گیلهد برنامه های قیمت گذاری را برای Remdesivir مواد مخدر مبارزه با coronavirus اعلام کرد. این هزینه برای دولت آمریكا و سایر كشورهای توسعه یافته 390 دلار در هر ویال یا حدود 2340 دلار برای یك دوره معمولی 5 روزه درمانی است.

این شرکت بیو دارویی آمریکا اعلام کرد که برای جلوگیری از نیاز به مذاکرات کشور به کشور که می تواند دسترسی را کندتر کند ، یک مدل یک قیمت را ارائه می دهد. برای بیماران بیمه شده تجاری ، دوره پنج روزه 3،120 دلار خواهد بود.
دوره درمانی 10 روزه طولانی مدت برای هر بیمار 4290 دلار و برای یک بیمار آمریکایی دارای بیمه خصوصی 5،720 دلار هزینه خواهد داشت.

“ما می خواستیم اطمینان حاصل كنیم كه هیچ چیز در راه مراجعه مجدد بیماران به بیمار مشكل نخواهد داشت.” دانیل اودای مدیرعامل گیلاد گفت. قیمت “مطمئن خواهد شد كه تمام بیماران در سراسر جهان به این دارو دسترسی دارند.”

این شرکت همچنین گفت که با تهیه کنندگان عمومی برای تهیه دارو در a “هزینه قابل توجهی پایین تر” در کشورهای در حال توسعه.

خبر مرتبط  بحران COVID می تواند بزرگترین شرکتهای نفتی جهان متحد - RT Business News

با توجه به پتانسیل کاهش هزینه های بیمارستان ها و نجات جان ، گیلاد گفت قیمت آن 390 دلار برای هر ویال “بسیار پایین” از ارزش دارو است.

“در سطح ما به قیمت Remdesivir و با برنامه های دولت در حال اجرا ، همراه با کمک های اضافی Gilead در صورت لزوم ، ما معتقدیم که همه بیماران دسترسی خواهند داشت.” ODay گفت.

خبر مرتبط  کشف سپرده های جدید نفت و گاز ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای پاکستان باشد - RT Business News

نزدیک به دو ماه طول کشیده است تا از آنجا که مجوز اضطراری از سازمان غذا و داروی (FDA) برای معالجه بیماران دریافت کرد ، جیلاد قیمت آن را اعلام کرد.

وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی آمریكا (HSS) اعلام كرد كه بیش از 500000 دوره درمانی این دارو را تأمین كرده است ، كه آن را تا سپتامبر در بیمارستان های آمریكا توزیع می كند.

خبر مرتبط  هواپیمای حامل پرچم مالت 80 تن خلبانان را پس از شکست در مذاکرات در میان بحران کورو ویروس آتش گرفت - RT Business News

“رئیس جمهور ترامپ برای اطمینان از دسترسی آمریکایی ها به اولین داروی مجاز برای COVID-19 ، توافق حیرت انگیزی را انجام داده است.” الکس آذر ، وزیر HHS ، افزود: “تا آنجا که ممکن است ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هر بیمار آمریکایی که به رمسدویر نیاز دارد ، می تواند آن را دریافت کند.”

Gilead همچنین در نظر دارد آزمایش های انسانی را برای نسخه استنشاقی Remdesivir آغاز کند. به گفته این شرکت ، این سرمایه گذاری برای تقویت تولید دارو برای تأمین تقاضا ادامه خواهد یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید