ساخت خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه برای ماه آینده دوباره راه اندازی می شود – RT Business News

علی رغم فشارهای فزاینده آمریکا بر پروژه Nord Stream 2 ، شرکت پشت خط لوله گاز طبیعی روسیه به آلمان اعلام کرده است که قصد دارد پس از یک سال وقفه ، کار لوله گذاری در دریای بالتیک را در ماه دسامبر از سر بگیرد.

“ما امسال قصد داریم کار لوله گذاری را با استفاده از یک کشتی لنگر دار در منطقه اقتصادی انحصاری آلمان از سر بگیریم” مجری پروژه برای رسانه های روسی تأیید شده است.

این شرکت نام کشتی مورد استفاده خود را فاش نکرد اما قول داد بعداً آن را اعلام کند.

دو کشتی با پرچم روسیه – Akademik Cherskiy و Fortuna – می توانند کاندیداهای اصلی این شغل باشند. قبل از اینکه آژانس انرژی دانمارک (DEA) استفاده از کشتی هایی را با موقعیت لنگر ، که طبق قوانین قبلی از فعالیت منع شده بود ، چراغ سبز را به عنوان تنها کشتی در نظر گرفته بود که تمام الزامات فنی لازم برای تکمیل ساخت خط لوله را داشته باشد

خبر مرتبط  با از بین رفتن تقاضا ، رشد کارخانه هند در بیش از یک دهه گذشته - RT Business News
همچنین در rt.com
“مانند مافیا”: ایالات متحده به منظور جلوگیری از Nord Stream 2 ، حاکمیت اروپا را زیر پا می گذارد ، اتحادیه اروپا باید به عقب بجنگد ، نماینده آلمان به RT گفتطبق اطلاعات MarineTraffic ، Akademik Cherskiy روز پنجشنبه از بندر Mukran آلمان حرکت کرد و در حال حاضر تحت “مانور محدود” وضعیت در دریای بالتیک در سواحل منطقه کالینینگراد روسیه. در همین حال ، فورتونا در آبهای آلمان نزدیک بندر ویسمار مشاهده شد.

قبل از اینکه اپراتور Nord Stream 2 برنامه های خود را تأیید کند ، پخش کننده تلویزیونی NDR آلمان گزارش داد که ساخت قسمت کوتاه نهایی خط لوله از اوایل 5 دسامبر از سر گرفته خواهد شد. . آژانس خاطرنشان كرد كه حدود 75 كيلومتر از اتصال گازي به طول 1224 كيلومتر ناتمام مانده است و 16 كيلومتر آن در منطقه اقتصادي انحصاري آلمان و بقيه در آبهاي دانمارك قرار دارد.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News
همچنین در rt.com
شرکت اروپایی در مواجهه با تحریم های آمریکا از پروژه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 روسیه خارج شددر پایان سال گذشته ، هنگامی که شرکت لوله سازی سوئیس-هلندی Allseas کشتی های خود را به دلیل تهدید به تحریم های ایالات متحده پس گرفت ، ساخت این پروژه چند میلیارد دلاری متوقف شد. در حالی که روسیه به شرکای خود اطمینان داده است که می تواند پروژه را به تنهایی به اتمام برساند ، هرچند با تأخیر ، واشنگتن همچنان در تلاش برای جلوگیری از تکمیل Nord Stream 2 است ، دولت ترامپ تهدید به تحریم های جدید برای شرکت های مرتبط با آن می کند.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust می گوید: ایالات متحده باید سریعاً محرک های بیشتری را قبل از آمدن اقتصاد تصویب کند.

شرکت صدور گواهینامه نروژی-آلمانی Det Norske Veritas – Germanischer Lloyd (DNV GL) بعنوان شرکت اخیر تحت فشار واشنگتن قرار گرفته است. در اوایل هفته جاری ، این شرکت اعلام کرد که تحت تهدید تحریم های ایالات متحده مجبور است کار برای پروژه را متوقف کند.

Nord Stream 2 برای افزایش تأمین گاز طبیعی ارزان قیمت روسیه به آلمان و سایر کشورهای اروپایی با 55 میلیارد متر مکعب در سال طراحی شده است. دیمیتری مارینچنکو ، مدیر ارشد تیم منابع طبیعی و کالاهای Fitch Ratings ، به TASS گفت: با به پایان رسیدن پیوند ، می توان آن را قبل از پایان سه ماهه اول 2021 راه اندازی کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید