ریک سانچز به بوم بوست می گوید – تعداد بیکاری های گل سرخ ایالات متحده در ماه آینده ناگهان بسیار تاریک تر می شود – RT Business News

ایالات متحده از اواسط ماه مارس کمترین تعداد مطالبات اولیه بیکاری در هفته را ثبت کرده است. آنها برای اولین بار از زمان شروع همه گیری Covid-19 ، برای اولین بار زیر یک میلیون کاهش یافته اند.

Boom Bust با میزبان اخبار با ریک سانچز صحبت می کند تا دریابد که این تأثیر چه تاثیری بر اقتصاد جهانی خواهد گذاشت و آیا احتمالاً این مسیر همچنان به پیش خواهد رفت.

خبر مرتبط  رسوبات آمریكا برای بهبودی از سقوط قیمت نفت می تواند سالها طول بكشد - RT Business News

مهم این است که درک کنیم چه اتفاقی می افتد وقتی بسیاری از برنامه های دولت یا به اصطلاح “پول هلیکوپتر” به پایان می رسد ، او می گوید.

آمار نشان می دهد که 5.1 میلیون آمریکایی درخواست کرده اند وام خود را پرداخت نکنند ، به این معنی که در حال حاضر ، 890 میلیارد دلار اصل وجه پرداخت نشده وجود دارد. در حال حاضر فقط 6.4 درصد از وام دهندگان Fannie May پرداخت می کنند.

خبر مرتبط  ترامپ چوب تعرفه ای را به "کارتل غیرقانونی اوپک" داد و قول داد "هر کاری که بخواهد" انجام دهد (اما نفت آمریکا قطع نشود!) - RT Business News

چه اتفاقی می افتد وقتی تمام برنامه های دولت تمام شود ، وقتی صاحبخانه ها اجاره نامه اجاره خود را پرداخت می کنند ، وقتی مردم بالاخره باید وام های خود را بپردازند ، او می پرسد. “همه اینها ممکن است طی یک ماه آینده اتفاق بیفتد و سپس این شماره های گلگون که می بینیم ناگهان بسیار تاریک تر می شوند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=h86nzs1S8UM

خبر مرتبط  انعطاف پذیر هند پس از Covid می تواند یک ضرب نیرو برای اقتصاد جهانی باشد - PM Modi - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید