رگولاتور هواپیمایی اروپا می گوید که بوئینگ 737 MAX مشکل دوباره برای پرواز امن است ، اما FAA ایالات متحده مانع تصمیم گیری می شود – RT Business News

آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا (EASA) روز جمعه اعلام کرد هواپیمای بوئینگ 737 MAX برای پرواز امن است و اعلام کرد که هواپیمای زمینی می تواند قبل از پایان سال 2020 به آسمان منطقه برگردد.

مدیر اجرایی رگولاتور پاتریک کی به بلومبرگ گفت که از تغییراتی که بوئینگ در هواپیما ایجاد کرده راضی است. وی گفت ، پس از پروازهای آزمایشی در ماه سپتامبر ، EASA در حال انجام بررسی نهایی اسناد پیش از پیش نویس دستورالعمل صلاحیت هوایی است که انتظار می رود ماه آینده صادر شود.

این مقام مسئول گفت که چهار هفته اظهار نظر عمومی می شود ، در حالی که ساخت یک سنسور مصنوعی به اصطلاح برای افزودن افزونگی 20 تا 24 ماه طول خواهد کشید.

خبر مرتبط  لوک اویل روسیه به دنبال افزایش تولید نفت در عراق است - RT Business News

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که این ایمن است و سطح ایمنی رسیده برای ما کافی است” کی گفت. “آنچه ما با بوئینگ بحث کردیم این واقعیت است که با سنسور سوم می توانیم به سطح ایمنی بالاتر نیز برسیم.”

در همین حال ، اداره هوانوردی فدرال ایالات متحده (FAA) ، سازمان صدور گواهینامه اصلی بوئینگ ، از تصمیم گیری در مورد اجازه پرواز هواپیما جلوگیری می کند. استیو دیکسون ، رئیس FAA ، که اواخر ماه گذشته با MAX پرواز کرد ، گفت که او بود “بسیار راحت،” اما روند کامل نبود

خبر مرتبط  بروکسل حکمرانی می کند ، دویچلند دست می زند! اتحادیه اروپا ادعا می کند آلمان حرفی در مورد سیاست چاپ پول ندارد - RT Business News
همچنین در rt.com
مشکل 737 MAX بوئینگ می تواند ماه آینده به سرویس خود برگردد – رایانیرهواپیمای مسافربری سازنده هواپیمای آمریکایی که سابقاً پرفروش ترین هواپیمای مسافربری است ، 737 MAX اکنون پس از دو تصادف مرگبار با فاصله کمتر از شش ماه در اندونزی و اتیوپی که منجر به کشته شدن 346 نفر شده است ، اکنون ظاهراً به عنوان 737-8 تغییر نام داده شده است و بیش از یک سال از زمین گذشته است. در هر دو مورد ، نرم افزار جدید کنترل پرواز باعث شد که هواپیما اندکی پس از بلند شدن به حالت غیرمنتظره ای دماغ شود.

خبر مرتبط  شرکت اروپایی در مواجهه با تحریم های ایالات متحده از پروژه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه خارج شد - RT Business News

این حوادث دلخراش نگرانی گسترده ای را درباره نقص فنی و کنترل کیفیت در بوئینگ و همچنین آموزش مناسب خلبانان برای پرواز 737 MAX ایجاد کرد. قانونگذاران آمریكایی كه سال گذشته در مورد این شركت تحقیق می كردند ، آن را به پنهان كردن اطلاعات مربوط به هواپیما از نظارت كنندگان در مراحل تصویب متهم كردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید