رولز رویس برای زنده ماندن از همه گیر کورو ویروس 9000 شغل ، بیشتر در انگلستان ، کاهش داده است – RT Business News

رولز رویس ، غول هوایی انگلیس اعلام کرده است که در پی بزرگترین انقباض قریب الوقوع در بازار حمل و نقل هوایی در پی بروز همه گیر کوروی ویروس ، حداقل 9000 شغل را از نیروی کار خود کاهش خواهد داد.

رولز رویس موتورهایی را برای هواپیماهای تجاری بزرگ مانند Boeing 787 و Airbus A350 تأمین می کند ، اما با توجه به تأثیر شدید این coronavirus در صنعت هواپیمایی ادامه خواهد داشت ، احتمالاً تقاضا حتی بیشتر خواهد شد.

خبر مرتبط  سقوط بازار نفت آمریكا در سقوط تاريخي به NEGATIVE - RT Business News
همچنین در rt.com
بازارهای جهانی با ممنوعیت پروازهای اروپا از طریق CORONAVIRUS PANDEMIC سقوط می کننداین کاهش نشان دهنده اخراج بیش از 17 درصد از 52،000 نیروی کار شرکت است ، بدون این که تأثیراتی که توسط هوافضای مدنی شرکت تحمل می شود. با انجام این کار ، این شرکت امیدوار است سالانه 1.3 هزینه پوند (1.59 میلیارد دلار) پس انداز کند.

خبر مرتبط  مشاغل آلمانی ترس دارند محدودیت های Covid-19 ممکن است برای یک سال دیگر پیش برود - RT Business News

“ما ردپای خود را بررسی می کنیم زیرا بدیهی است وقتی شما یک عملیات را زیر یک سطح معین پایین می کشید ، آن را غیر اقتصادی می کند تا ممکن باشد.” وارن ایست ، مدیرعامل رولز رویس در مصاحبه ای گفت.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان اکثریت ناوگان خود را زمین زده اند و بعید به نظر می رسد سرمایه گذاری های سنگین مانند گذشته در هواپیماهای جدید را در کوتاه مدت انجام دهند ، همه اینها به عنوان طوفان کامل برای رولز رویس ترکیب شده است که از کل تعداد درآمد کسب می کند. ساعت ها موتورهایش پرواز می کنند

خبر مرتبط  اقتصاد چین تقریباً بین 7 درصد در جنگ کورو ویروس فرو می رود - RT Business News

شرکت چهارشنبه گفت که مشاوره با اتحادیه ها به زودی آغاز می شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!