روغن برنت از زمان غوطه وری بعد از 11 سپتامبر به پایین ترین نقطه سقوط می کند – RT Business News

بنچمارک بین المللی نفت Brent از دسامبر 2001 به پایین ترین سطح خود رسیده است. این سقوط یک روز پس از آن صورت می گیرد که نفت آمریکا به 40 دلار در هر بشکه منفی برسد ، زیرا همه گیر کوراو ویروس چکش تقاضای جهانی را دارد.

معاملات آتی برنت روز سه شنبه 25 درصد سقوط کرد و در آن شب به 18 دلار در هر بشکه رسید. از دسامبر 2001 ، هنگامی که حملات تروریستی یازده سپتامبر و سقوط متعاقب آن در سفرهای هوایی ، تقاضای کالا را افزایش داد ، چنین قیمتی مشاهده نشده است.

خبر مرتبط  تولید نفت ایالات متحده امسال بیش از حد انتظار می افتد - RT Business News
همچنین در rt.com
بازی مقصر ، نسخه نفتی: ETF ، عدم موفقیت تنظیم کننده ، کلاهبرداری وال استریت یا Covid-19؟در ایالات متحده ، وست تگزاس واسط (WTI) روز سه‌شنبه ، ضعیف افتتاح شد ، یک روز پس از رسیدن قیمت به رکورد کم – 37.63 دلار در هر بشکه. قیمت منفی حاکی از کمبود فضای ذخیره سازی روغن استخراج شده است ، در حالی که تهیه کنندگان می خواستند کالای خود را حتی با ضرر بارگیری کنند.

خبر مرتبط  "معادن طلا در حال حاضر به معنای واقعی کلمه MINI های GOLD هستند" ، پیتر شیف به Boom Bust به RT می گوید - اخبار تجاری RT

از ساعت 9.30 صبح به وقت گرینویچ ، معیار ایالات متحده با معادل 3.43 دلار در هر بشکه معامله شد.

سقوط شدید قیمت ها به محض بسته شدن معاملات برای قرارداد ماه مه انجامید. با این حال ، معاملات آتی برای ماه ژوئن نیز چکش خورد. معاملات آتی برنت برای تحویل ماه ژوئن به 19 دلار در هر بشکه رسید ، در حالی که معاملات آتی WTI به 9.09 دلار کاهش یافت.

خبر مرتبط  بزرگترین وام دهنده روسی Sberbank می خواهد به یک شرکت Big Tech تبدیل شود - RT Business News
همچنین در rt.com
پس از سقوط تاریخی زیر صفر ، میزان بازگشت نفت خام ایالات متحده به خاک مثبت باز می گرددفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید