روس ها به دلیل محدودیت سفرهای بین المللی بیشتر در تعطیلات داخلی هزینه می کنند – RT Business News

سرویس مطبوعاتی بانک VTB اعلام کرده است که هزینه های روس ها برای سفر در سراسر کشور در نیمه دوم فصل تابستان 1.5 برابر افزایش یافته است که حدود 9.5 میلیارد روبل (بیش از 125 میلیون دلار) است.

طبق گزارش منتشر شده توسط VTB ، هزینه های هتل ها ، اجاره حمل و نقل ، رستوران ها و سرگرمی در محبوب ترین مقاصد گردشگری به سطح سال گذشته رسیده است. به گفته این بانک ، یکی از عوامل رشد برنامه بازپرداخت برای سفرهای سراسر روسیه است که امسال توسط دولت آغاز شده است.

خبر مرتبط  رشد اقتصادی هواوی به دلیل گاز گرفتن تحریم های Covid-19 و ایالات متحده به شدت کاهش می یابد - RT Business News

در نیمه اول فصل تابستان ، پول هزینه شده برای گردشگری داخلی بالغ بر شش میلیارد روبل (79 میلیون دلار) بود که کمتر از مدت مشابه سال 2019 است.
همچنین در rt.com
مقامات بخش به بوم بوست می گویند ، سفرهای داخلی در حال حاضر بزرگترین چیز است“بیشترین رشد در نیمه دوم تابستان توسط بخش سرگرمی نشان داده شد – در اینجا حجم هزینه ها تقریباً به 440 میلیون روبل (5.7 میلیون دلار) رسیده است ، که در مقایسه با شش هفته اول فصل 2.2 برابر افزایش یافته است” گفت بانک. داده ها نشان می دهد گردشگران از اواسط ژوئیه بیش از 1.75 میلیارد روبل (23 میلیون دلار) برای اقامت در هتل هزینه كرده اند.

خبر مرتبط  تب خوک ممکن است تولیدکنندگان گوشت خوک آلمان را از بازار سودآور چین محروم کند - RT Business News

بیشترین افزایش کلی در هزینه های سفر در منطقه کالینینگراد ثبت شده است – 2.3 برابر بیشتر از اوت 2019. هزینه های گردشگران در منطقه کراسنودار 90 درصد افزایش یافت ، در حالی که در منطقه لنینگراد 29 درصد افزایش یافت. در همین زمان ، محبوبیت مسکو در بین گردشگران در تابستان امسال سه برابر نسبت به سال گذشته کاهش یافت. با این حال ، این پایتخت از نظر هزینه های گردشگری ، با 9.66 میلیارد روبل (بیش از 127 میلیون دلار) ، همچنان پیشرو بود. سن پترزبورگ با 1.7 میلیارد روبل (22.4 میلیون دلار) در مکان دوم قرار گرفت و پس از آن منطقه کراسنودار با 1.36 میلیارد روبل (17.92 میلیون دلار) قرار گرفت.

خبر مرتبط  مسیر دریای قطب شمال روسیه به 32 میلیون تن در سال جاری می رسد - Rosatom - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید