روسیه 4.4 میلیارد دلار به ذخایر فارکس تنها در یک هفته – RT Business News اضافه می کند

براساس آخرین اطلاعات منتشرشده از سوی بانک مرکزی این کشور ، ذخایر طلای و ارز روسیه به کل 574.2 میلیارد دلار افزایش یافته است.

وجوه بین المللی تنها در یک هفته (3 تا 10 ژوئیه) 4.4 میلیارد دلار یا حدود 0.8 درصد رشد داشته است. تنظیم کننده خاطرنشان کرد که این رشد توسط رانندگی انجام شده است “ارزیابی مجدد مثبت”

آمارها نشان می دهد که از اول ژانویه ، روسیه 20 میلیارد دلار ذخایر ارزی را افزایش داده است. آنها در سال گذشته 18.3 درصد رشد داشته اند.

خبر مرتبط  هشدار می دهد سازمان ملل متحد - RT News News اگر تشدید پیش بینی coronavirus ، گردشگری جهانی ممکن است $ 3.3 TRILLION را از دست بدهد.

ذخایر بین المللی ایالتی این کشور دارایی های بسیار با نقدینگی خارجی است که شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های حق ترسیم ویژه (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی روسیه (CBR) و دولت است. سطح فعلی هلدینگ از هدف 500 میلیارد دلار تعیین شده توسط CBR چند سال پیش بالاتر است.

خبر مرتبط  آلمان معاملات سرمایه گذاری میلیارد دلاری LNG آمریکا برای لغو تحریم ها از خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه - گزارش - RT Business News




همچنین در rt.com
روسیه اکنون بیشتر از صادرات گاز طبیعی از طلا پول بیشتری کسب می کند



روسیه به مدت چهار سال در حال افزایش ذخایر بود. سال گذشته ، رشد بالغ بر نزدیک به 86 میلیارد دلار ، در حالی که سال 2018 و 2017 به ترتیب حدود 33 میلیارد و 55 میلیارد دلار افزایش داشته اند.

خبر مرتبط  کنفرانس ویدیویی جدید اوپک + که یکشنبه ، 12 آوریل برگزار می شود - گزارش ها - اخبار بازرگانی RT

این کشور همچنین در حال تغییر شکل دادن منابع بین المللی خود بوده و سهم دلار آمریکا را به نفع سایر ارزها و طلا کاهش داده است. سال گذشته ، CBR گزارش داد که سهم سبز در 12 ماه از مارس 2018 از 43.7 درصد به 23.6 درصد کاهش یافته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید