روسیه پیش بینی های تولید نفت 2021-2022 را کاهش می دهد – RT Business News

بر اساس آخرین اصلاحات در برنامه دولت برای توسعه انرژی ، روسیه تخمین های خود را برای تولید نفت خام ، گاز و زغال سنگ داخلی برای سالهای 2021 و 2022 کاهش می دهد.

طبق آخرین پیش بینی های دولت روسیه ، تولید نفت در سال جاری 517 میلیون تن خواهد بود که در مقایسه با 560 میلیون تن تخمین زده شده است. پیش بینی تولید نفت روسیه در سال 2022 نیز کاهش یافته و به 548 میلیون تن کاهش یافته است ، که در مقایسه با تولید 558 میلیون تن کاهش یافته است.

بر اساس سند مصوب دولت ، برآورد تولید نفت برای سالهای 2023 و 2024 بدون تغییر باقی مانده است.

خبر مرتبط  انتظار می رود که اسلاید دلار آمریکا تا سال آینده در مورد شرط بندی های خطرناک و احتکار محرک ها ادامه یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه می گوید ظرفیت تولید LNG می تواند تا سال 2035 سه برابر شودتولید گاز طبیعی نیز همانند میزان تولید زغال سنگ کمتر از پیش بینی های قبلی تخمین زده می شود.

با این حال ، دولت روسیه پیش بینی خود را برای تولید گاز مایع (LNG) همانند پیش بینی های قبلی حفظ کرد و انتظار داشت تولید LNG در 30.1 میلیون تن در سال 2021 باشد.

ماه گذشته ، دولت روسیه برنامه توسعه بلند مدت LNG را تصویب کرد و انتظار داشت تا سال 2035 ظرفیت تولید سه برابر از سطح فعلی به 140 میلیون تن در سال برسد.

میخائیل میشوستین ، نخست وزیر روسیه در مارس گفت ، روسیه همچنین صادرات LNG را هدف قرار داده است ، با توجه به انتظارات از رشد مداوم تقاضای LNG و تجارت جهانی.

با این وجود ، پیش بینی های کاهش یافته برای تولید نفت در سال جاری و سال آینده احتمالاً تا حدی توافق اوپک + را نشان می دهد.

روسیه از ابتدای سال هر ماه برای افزایش اندک در تولید نفت خود برای اوپک + امتیاز داده و امتیازاتی را کسب کرده است. در ماه آوریل ، روسیه مجاز بود 130 هزار بشکه در روز تولید خود را افزایش دهد ، در حالی که از سایر اعضای اتحاد اوپک + خواسته شده است که تولید خود را مسطح نگه دارند.

خبر مرتبط  هند بیش از 1 میلیارد دلار مشوق نقدی برای هر سازنده تراشه در کشور در نظر گرفته است - رسانه - RT Business News

حتی پس از کاهش برنامه ریزی شده کاهش از ماه مه ، روسیه همچنان بخشی از پیمان اوپک + است که ، همانطور که اکنون برقرار است ، قرار است در ماه جولای ، تقریباً 5 میلیون بشکه در روز کاهش داشته باشد ، طی سه ماه آینده 1 میلیون بشکه در روز کاهش یافت.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com