روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا به هم می آیند – RT Business News

هند و روسیه توانایی توسعه همکاری های اقتصادی با توسعه پروژه های مشترک ، به ویژه در آسیا و آفریقا را دارند. این به گفته اعضای یک کنفرانس ویدیویی است که توسط دو کشور برگزار می شود.

این رویداد توسط شورای امور بین الملل روسیه (RIAC) و شورای امور جهانی هند (ICWA) برگزار شد. این کنفرانس مشترک از سال 2017 به طور متناوب در مسکو و دهلی نو برگزار شده است.

شرکت کنندگان در مورد روابط روسیه و هند ، چالش ها و فرصت های جدیدی که دو کشور در طول همه گیری Covid-19 و بحران جهانی و همچنین سناریوهای احتمالی برای توسعه اوضاع اقتصادی بین المللی در جهان پس از Covid-19 با آنها روبرو بودند ، بحث کردند. به گفته آنها ، این بیماری همه گیر توسعه فناوری اطلاعات را تحریک کرده است ، که سالهاست برای دو کشور در اولویت بوده است.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 حداقل 126 میلیارد دلار از دست داده است - گزارش ITC - اخبار تجاری RT

دو طرف قصد دارند بطور مشترک اکوسیستم استارتاپ ها و صندوق های سرمایه گذاری را برای توسعه فناوری اطلاعات ایجاد کنند.
همچنین در rt.com
گردش مالی تجارت بین روسیه و هند تا سال 2025 سه برابر شدطرف هندی خاطرنشان کرد: پتانسیل دو جانبه با موانع غیر تعرفه ای و لجستیک محدود شده است که به طور کامل از بین نرفته است. هر دو کارشناس روسی و هندی گفتند که تعامل در زمینه فناوری دیجیتال به همراه توسعه پروژه های مشترک در آسیا و آفریقا می تواند همکاری چشمگیر را بهبود بخشد.

خبر مرتبط  Embrraer (برزیل) می گوید بوئینگ از "دعاوی دروغین" برای معامله 4 میلیارد دلاری استفاده کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
هند پیشنهاد ایجاد منطقه ویژه اقتصادی برای شرکتهای روسی را داده استمسکو و دهلی نو متعهد شده اند تجارت دو جانبه را گسترش دهند و تا سال 2025 به مبلغ 30 میلیارد دلار حجم تجارت سالانه ، تا 1125 دلار افزایش یابد. آنها بطور فعال در سیستم عامل های بین المللی از جمله SCO ، BRICS ، سازوکار روسیه-هند-چین (RIC) ، G20 و سازمان ملل متحد همکاری می کنند.

خبر مرتبط  مقدار زیادی از "کلاهبرداری استفراغ" در اقتصاد ایالات متحده و بانک فدرال از شما بابت آن شارژ می کند

در سال 2018 ، هند پیشنهاد ایجاد منطقه ویژه اقتصادی برای شرکت های روسی برای تشویق سرمایه گذاری کرد. روسیه همچنین توافق تجارت آزاد بین هند و اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EAEU) را تسهیل می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید