روسیه همچنان به جمع آوری طلا ادامه می دهد و 2.7 میلیارد دلار به ذخایر فارکس اضافه می کند – RT Business News

براساس آخرین اطلاعات منتشرشده از سوی بانک مرکزی این کشور ، ذخایر طلای و ارز روسی تقریبا از 1 ژوئیه به 569 میلیارد دلار رسید.

بودجه بین المللی 2.7 میلیارد دلار یا حدود 0.5 درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافته است. آنها از ژوئیه گذشته بیش از 50 میلیارد دلار افزایش یافته اند.

ذخایر بین المللی دولتی با دارایی های بسیار نقدینگی خارجی شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های ویژه ترسیم حق (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی روسیه و دولت است. سطح فعلی هلدینگ از هدف 500 میلیارد دلار تعیین شده توسط CBR چند سال پیش بالاتر است.

خبر مرتبط  چگونه هواوی با وجود فشار ترامپ در بازار اروپا زنده می ماند - RT's Boom Bust بررسی می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند” – گزارش Keizer RTروسیه چهار سال است که ذخایر خود را تقویت می کند. این کشور همچنین در حال تغییر شکل دادن منابع بین المللی خود است و سهم دلار آمریکا را به نفع سایر ارزها و طلا کاهش می دهد.

خبر مرتبط  آیا این حباب بازار سهام - واقعی مک کوی است؟ RT's Boom Bust تحقیق می کند - اخبار تجاری RT

براساس اعلام بانک مرکزی ، ذخایر ارزی در ماه ژوئن با 0.1 درصد کاهش به 438 میلیارد دلار رسیده است. در همین زمان ، ذخایر طلای پولی 2.5 درصد رشد داشته و بالغ بر 130.8 میلیارد دلار بوده است.

روسیه همچنین تولید طلا را افزایش داده است که در سه ماهه اول سال 3.8 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 رشد داشته است. به گفته وزارت دارایی ، این دوره شامل 65.87 تن طلا معدنی (بیش از هفت درصد) است. معادن همراه با 5.6 ​​تن بود ، در حالی که معدن ثانویه با اندکی کاهش به 9.8 تن رسید.

خبر مرتبط  صادرات چین در ماه ژوئیه به دلیل تقاضا برای ماسک های پزشکی و سایر کالاهای قفل شونده - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید