روسیه می گوید زمان نیاز جهانی برای ثبت رکورد نفت ممکن است گذشته باشد – RT Business News

ولادیمیر کولیچف ، معاون وزیر دارایی این کشور هشدار داد ، ممکن است روزهای اوج مصرف روغن برای اقتصاد جهانی به پایان رسیده باشد و این روند بر درآمد بودجه روسیه تأثیر بگذارد.

“ممکن است اوج مصرف قبلاً گذشته باشد” کولیچف اخیراً در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت. این مقام مسئول افزود: خطر درازمدت وجود دارد که درآمد هیدروکربن ممکن است به زیر پیش بینی های قبلی برسد.

به گفته کولیچف ، وزارت دارایی در حال بررسی چندین سناریو است که حاکی از سطوح مختلف تقاضا است.

ادامه مطلب

در گزارش قبلی ، تنظیم کننده اصلی مالی روسیه ، بانک مرکزی روسیه ، چهار سناریوی اساسی برای توسعه اقتصادی روسیه را بیان کرد. در حالی که این پیش بینی وضعیت اقتصاد ملی در سه سال آینده را پوشش می داد ، اما گفته می شد در بدترین حالت (اگر Covid-19 همچنان به ویران کردن در سراسر جهان منجر شود) ، قیمت مارک نفتی اورال روسیه می تواند به 25 دلار سقوط کند هر بشکه در سال 2021 ، حدود 50 درصد کمتر از قیمت فعلی آن و در سال 2023 فقط به 35 دلار در هر بشکه می رسد.

خبر مرتبط  الون مسک می گوید "چین صخره می کند" ، هشدار می دهد که ایالات متحده ممکن است به دلیل "رضایت" و "حق" از دست دادن شروع کند - - RT Business News

در اوایل این ماه ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه گفت که تقاضای جهانی نفت طی 5 سال آینده فقط یک درصد رشد خواهد کرد ، قبل از اینکه 0.1 درصد در سال ضعیف شود.

رئیس جمهور قبلاً تأکید کرده بود ، اقتصاد روسیه به تدریج وابستگی خود را به درآمد نفت کاهش می دهد. قیمت نفت دیگر ندارد “بحرانی” پوتین در ماه سپتامبر گفت که بر بودجه ملی تأثیر می گذارد ، وعده داد که درآمد هیدروکربن حدود یک سوم بودجه سال آینده را تشکیل می دهد.

خبر مرتبط  اگر سعودی ها و روسیه نتوانند به توافق کاهش تولید برسند ، نفت پس از تاخیر در جلسه اوپک + 6 درصد سقوط می کند.

بیماری همه گیر در ماه های اول سال 2020 به شدت به بازار انرژی ضربه زد ، زیرا بسته شدن مرزها و قفل شدن مرزها سفر و تولید جهانی را تقریباً به طور کامل متوقف کرد. این کالا در اوایل سال جاری میلادی ، هنگامی که یک قرارداد آتی نفت آمریکا در قلمرو منفی فرو رفت و معاملات برنت در حدود 20 دلار در هر بشکه سقوط کرد ، به پایین ترین سطح تاریخی رسید. قیمت خام از آن زمان به لطف تلاش جهانی برای ضربه زدن به تولید ، مجدداً افزایش یافت ، این عمده به دلیل محدودیت های معرفی شده توسط اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و صادرکنندگان نفت متحد به رهبری روسیه است.

خبر مرتبط  اقتصاد آمریکا به رغم استفاده از واکسن Covid-19 هنوز موانعی برای غلبه بر آن دارد ، تحلیلگر مالی به Boom Bust گفت - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید