روسیه منابع کافی برای مقابله با بحران Covid-19 – نخست وزیر میوستستین – RT Business News

نخست وزیر میخاییل میستوستین روز چهارشنبه گفت: درآمد و ذخایر گسترده دولت روسیه این کشور را قادر به پایدار ماندن و مقابله با همه گیر کوروی ویروس کرده است.

به گفته این مقام ارشد ، همه گیر باعث کند شدن نرخ رشد اقتصادی شده است ، و درآمدها را در تمام سطوح بودجه کاهش داده است “و خسارات قابل توجهی به تعداد زیادی از مردم ، شرکت ها و سازمان ها وارد کرده است.”

“در مورد ذخایر ملی ما یا به اصطلاح کوسن ایمنی ، من می خواهم به همه اطمینان دهم که ثبات و ذخایر کلان ما به ما اجازه می دهد احساس راحتی و پایداری کنیم.” میشوستین در مصاحبه با تلویزیون روسیا 24 گفت.

خبر مرتبط  ریک سانچز به بوم بوست می گوید - تعداد بیکاری های گل سرخ ایالات متحده در ماه آینده ناگهان بسیار تاریک تر می شود - RT Business News

وی خاطرنشان کرد: روسیه بودجه کافی برای اطمینان از اهداف استراتژیک ملی و پروژه های ملی دارد.
همچنین در rt.com
روسیه 4.4 میلیارد دلار به ذخایر فارکس در فقط یک هفته اضافه می کندوی گفت: “نیازی به نگرانی نیست ، ما بودجه کافی برای اطمینان از همه اهداف استراتژیک ملی که ، همانطور که می دانید اخیراً توسط فرمان ریاست جمهوری تا سال 2030 و پروژه های ملی که ما روی آن کار می کنیم تعیین شده ایم. تمام اقدامات صورت گرفته بسیار واضح و نتیجه بخش بوده است. “ میشوستین گفت.

خبر مرتبط  هواوی با نام تجاری با ارزش ترین چین - RT Business News

نخست وزیر روسیه به ویژه به ذخایر ارزهای کشور اشاره کرد و گفت: “ذخایر طلای و ارز خارجی ما پایدار است و امروز بالغ بر 570 میلیارد دلار است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید